PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328390}

Rockefeller Plaza 30

30 Rock
7,2 7 840
ocen
7,2 10 1 7840
8,0 11
ocen krytyków
Rockefeller Plaza 30
powrót do forum serialu Rockefeller Plaza 30

Obejrzałem w ciągu tygodnia cały serial i nie da się o nim powiedzieć tego co o wielu innych tego typu programach - utrzymuje poziom. Masa nawiązań, ogromna frajda dla fanów amerykańskich filmów i seriali oglądać całą rzeszę aktorów występujących gościnnie. Solidna gra aktorska i mimo dość oblecianego schematu to mimo wszystko niebanalne postacie z Jackiem na przedzie. (Chociaż dla mnie i tak najsolidniejsze pod względem komediowym była trzecioplanowa para Grizz i Dot Com, która genialnie sprawdzała się jako kontrast zarówno wobec stereotypu dla tego typu zaplecza [najczęściej] czarnej gwiazdy ale też z samą postacią Tracy'ego). Warto obejrzeć jeśli macie dość Community (które stało się kichą na kółkach) czy szukacie czegoś podobnego do Modern Family pod względem dowcipów.

Maskaspawacza

Dzięki za opis, chyba się przekonam do serialu :)

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

30 rock po prostu wymiata!

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

Na czym można obejrzeć? Utknąłem w połowie 1sezonu gdyż na każdej stronie większość linków nie działa.

ocenił(a) serial na 7
anthonyperette

Netflix

chyba że chcesz kraść to w takim razie nie pomogę

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

Niestety ta strona nie jest dla mnie dostępna :/

ocenił(a) serial na 7
anthonyperette

To można obejść. Sprawdź taki dodatek do przeglądarki

Hola Unblocker

To jest proste podłączenie do VPNa z wybranego kraju umożliwiające rejestrację na Netflixie czy Hulu. Oba serwisy są płatne jednak oba mają darmowe okresy próbne więc dla obejrzenia 30 Rock ci wystarczy.

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

Dziękuję za pomoc :)

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

Solidne aktorstwo ? Jak dla mnie jest genialne. Mało który serial posiada tak różnorodne barwne postacie.

ocenił(a) serial na 10
Maskaspawacza

Potwierdzam - kocham ten serial od pierwszego odcinka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones