PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556595}

Rodzina Borgiów

The Borgias
7,8 36 811
ocen
7,8 10 1 36811
5,8 4
oceny krytyków
Rodzina Borgiów
powrót do forum serialu Rodzina Borgiów

Obejrzałam 2 sezonu Borgiów i owszem serial jest bardzo dobry i fabuła wciąga. Bardzo lubię seriale w tym klimacie szczególnie Wikingów.. ALE: szczególnie w 2 sezonie jest bardzo dużo nie nawet morderstw lecz okrutnych tortur, na okrągło ukazywane są trupy. Dużo mówi się,że to jeden ze znaków rozpoznawczych Gry o Tron. Lecz w Rodzinie Borgiów ponad polowa każdego odcinka to morderstwa i tortury!!! Np. 1 10 odcinku 2 sezonu Cezar chce zmusić jakiegoś tam zakonnika aby przyznał się do herezji. Po co ukazywane są jego męki. Czy nie wystarczyło bu pokazanie płonącego go na stosie? Za nic w świecie bym nie obejrzała 3 sezonu... Dodam,że brutalność w serialach nigdy mi nie przeszkadzała, ale w Rodzinie Borgiów to już po prostu twórcy przedobrzyli sprawę.

Alicja91_3

Toć chyba nie oglądałaś serialu Rzym (ROME). Borgia przy Rzymie to nic.

ocenił(a) serial na 7
ruseus

Oglądałam Rzym i owszem jest tam brutalność ale w Borgiach jest o wiele więcej trupów i rożnej masakry, której w Rzymie nie ma.

ocenił(a) serial na 7
Alicja91_3

Spartakusa nie widziałaś :)

użytkownik usunięty
Alicja91_3

Wracaj do śmieciowych igrzysk.

ocenił(a) serial na 7

Jednym się igrzyska mogą podobać a drugim nie. Wybacz ale jeśli jakaś książka zdobywa popularność to chyba jest coś warta

Alicja91_3

Bez przesady. Obejrzyj Niezniszczalnych ;)

justyna_bo_33

albo seriale The Unit, Kompania Braci czy Generation Kill ;)

ocenił(a) serial na 9
justyna_bo_33

'Rest in pieces...' Jedna z najlepszych kwestii Stallone'a. I niestety tłumaczenie 'Spoczywaj w gnoju' nie oddaje ducha oryginału.
Fakt, tutaj też sporo 'rest in pieces'.

Alicja91_3

obejrzyj GoT zmienisz zdanie, ja po 1 sezonie powiedziałam dość, ale gdy wybuchła afera po końcówce 3 sezonu nadrobiłam straty, Borgias to pikuś...

Alicja91_3

John Doman ILucrezia Borgia
Isolda Dychauk jako Lucrezia Borgia

Alicja91_3

gDZIE ODCINKI Z AKTORKĄ Lucrezia Borgia
Isolda Dychauk jako Lucrezia Borgia

Alicja91_3

Hej cześć mam ogromną prośbę. Czy możesz mi powiedzieć od jakiego odcinka zaczyna się 2 sezon. Ten który ja mam zaczyna się od zdarzeń którymi nie skończył się 1 - we flash backu Lukrecja już ma dziecko co bardzo mnie zmyliło. o.O Myślałam że dalsza część zacznie się od wprowadzenia wojsk francuskich przez lukrecję do watykanu a tutaj zupełnie co innego. Będę wdzięczna za pomoc. :(

ocenił(a) serial na 9
amanda147

Pierwszy sezon ma 9 odcinków, drugi i trzeci - po 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones