PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556595}

Rodzina Borgiów

The Borgias
7,8 36 811
ocen
7,8 10 1 36811
5,8 4
oceny krytyków
Rodzina Borgiów
powrót do forum serialu Rodzina Borgiów

Niezłe ciacho z tego Borgii. Można się zadurzyć..Ale kardynał, a ja mam zasady :)

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

kardynał nie na długo. ^^

ocenił(a) serial na 10
evenstar

Haha fakt. Jest bardzo przystojny :D I rzeczywiście kardynał do czasu xD

dona.marie

Cesar nawet nawet..... ale Juan wieksze ciacho.

justyna_bo_33

gdybyscie takich spotkaly na swej drodze, dlugo byscie nie pozyly, a co najwyzej byscie byly dla nich zwyklymi kurtyzanami jakich obaj w rzeczywistosci mieli na peczki. jak juz sie tak palicie to uzywajcie prawdziwych imion czy nazwisk tych aktorow, bo jak widze Cesar badz Juan to az zal ze wielu tak naprawde nie wie kim byli ci bracia. Serial tylko ogolnie przedstawil ich zarys, w dodatku niedokonczony.

delarosa40

Oczywiscie masz rację. I zgadzam się. Obaj zyli w niebezpiecznej dla nas epoce. Jednakże tu chodzilo nam o wyglad nie o charakter. Powinnam napisać cos takiego: " Francois Arnaud to jeszcze jeszce ale nie dorasta to piet Davidowi Oakesowi". Tak o to mi chodzilo.

justyna_bo_33

zajebiste;) !

delarosa40

“Książę” Machiavellego ;)
Ale nie wydaje mi się, że trzeba aż tak poważnie podchodzić do tego. Czy nie można się zachwycać Michałem Żebrowskim jako Skrzetuskim, tylko dlatego, bo żył sobie taki szlachcic i dajmy na to był wredny?
Choć oczywiście powinno się zdawać sprawę z historii postaci, ale tu jest wyraźny zachwyt postaciami.
Dla mnie jak na razie (2 odcinek dopiero) to Cezar jest bezbrzeżnie głupi. Książkę czytałam jakiś czas temu i prawie nic z niej nie pamiętam, po za tym, że wyniosłam o nim lepsze wrażenie.

ocenił(a) serial na 9
justyna_bo_33

o nie, nie, tylko i wyłącznie Cesar. Jest BOSKI!!! Juan mnie wnerwiał, od kiedy go tylko zobaczyłam, zdecydowanie nie, odpychający i wyglądem i postacią jaką był. Po prostu mówimy mu nie!

ocenił(a) serial na 9
dona.marie

Przypomina mi kumpla ze studiów. Nie jest mi jednak nic wiadomo o tym, by ów pan miał zostać kardynałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones