PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35405}

Rodzina Soprano

The Sopranos
8,5 69 588
ocen
8,5 10 1 69588
9,4 18
ocen krytyków
Rodzina Soprano
powrót do forum serialu Rodzina Soprano

Jakiś czas temu skończyłem pierwszy sezon. Spodobał mi się klimat, fabuła i specyficzne tempo
akcji, Jednak po pierwszym odcinku drugiego sezonu mam wątpliwości czy brnąć dalej. Nie będę
ukrywał, że czasami odcinki dłużyły mi się niemiłosiernie. Zwłaszcza ten, gdzie Carmela gościła
księdza a Tony był z córką przy składaniu papierów do szkół.
I jeszcze jedna sprawa. Strasznie mnie odpycha od tego serialu matka Tony'ego
Równie jej nienawidzę, jak nienawidziłem Joffrey'a. Oby szybko zdechła.

ocenił(a) serial na 10
dawidss

Trudno mi się jakkolwiek rozpisywać ze względu na obecność możliwych spojlerów. Mogę natomiast napomknąć, że Sopranosy nie są zwykłym serialem gangsterskim, a egzystencjonalną podróżą, której ukryte części dostrzeżesz w późniejszych etapach.
Ku zachęcie napiszę Ci, że gdybym nie znał tego serialu na pamięć, to chętnie obejrzałbym go ponownie.

ocenił(a) serial na 10
dawidss

oglądaj - polecam !! widziałem go 4 razy , i na pewno kiedyś znowu oglądnę

ocenił(a) serial na 10
dawidss

to chyba dobrze, że postaci z serialu tworzą wokół siebie różne emocje, mnie też matka Tonyego zawsze wkurzała, ale to dodawało kolorytu.
To jest jeden z najlepszych seriali, warto obejrzeć do końca, mój ulubiony odcinek to s02e04 jak Tony do włoch jedzie :D

ocenił(a) serial na 10
dawidss

No co ty ! Starsza pani Soprano jest boska. Taka zarąbista francowata wiedźma. Ma cholera charakterek.A odcinki jak w każdym serialu-raz lepsze,raz gorsze, ale suma summarum serial jest rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 10
dawidss

Kocham ten serial! :) Ci nieprzypadkowi aktorzy, ich imiona itp. Dobrze ktoś napisał, że to nie jest zwykły serial gangsterski... Wielka szkoda, że James Gandolfini nie żyje :( Kiedyś łudziłam się, że dokręcą jeszcze jedną serię, albo długometrażowy film kinowy...

ocenił(a) serial na 5
dawidss

Drugi seson i już serial się wypalił. Nie dzieje się nic sensownego. Jest tylko dużo przemocy pokazanej wprost i wszyscy sa irytujący i odpychający. Nawet u psychiatry gadają o niczym.

ocenił(a) serial na 10
Muhomorniczy

Przemoc to ty miałeś chyba w dzieciństwie. Oglądasz serial z przestępcami i czepiasz się czegoś oczywistego. Przestań się ośmieszać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones