PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103911}
6,4 47 493
oceny
6,4 10 1 47493
6,5 6
ocen krytyków
Rodzina zastępcza
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza

Od 15 lat, od wczesnego dzieciństwa po wczesną dorosłość oglądam wyszstkie powtórki jak lecą
w tv. Dzisiejszych produkcji nie da się oglądać a na to nadal patrzy się z sentymentem i nostalgią.
Sam jestem zszokowany że tyle razy oglądany serial może się nie nudzić :D

ocenił(a) serial na 8
Hitek

Mam to samo :P

ocenił(a) serial na 10
Hitek

Też tak mam, nie ma odcinka, którego nie oglądałabym co najmniej 3 razy. W TV nie leci nic innego, co dałoby się oglądać, a ten serial za każdym razem wprawia mnie w dobry humor :D

ocenił(a) serial na 10
nela_z_polski

Ja też! Bo to cholernie pozytywny serial z super obsadą! Znam na pamięć i wciąż oglądam!

ocenił(a) serial na 10
nela_z_polski

Idealne lekarstwo na smętny dzień - kilka tekstów posterunkowego i Jędruli i od razu lepszy humor

użytkownik usunięty
Hitek

Ja to oglądam zawsze rano przed pójściem do roboty na comedy central i nigdy mi się to nie nudzi. Jeszcze na polsat 2 emisują ten serial :D Przywraca młodzieńcze wspomnienia ;)

ocenił(a) serial na 6
Hitek

Mnie akurat się znudził :P Trochę przesadzają z tymi powtórkami, tymbardziej, że przecież na Ipli można za darmo oglądać wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 7
Hitek

Mam ten sam problem :) i sam sie sobie dziwie, bo zasadniczo nie lubię seriali familijnych, zwłaszcza polskich. Natomiast ten mogę oglądać w kółko. Wszystkie odcinki widziałem po kilka razy i dalej nie mam dość. Nie ogarniam tego fenomenu :)

ocenił(a) serial na 10
mariokrk

Mam tak samo - po prostu to jest magiczny serial - dobranie aktorów i teksty tworzą coś niesamowicie pozytywnego

ocenił(a) serial na 10
Hitek

To mamy tak samo!

ocenił(a) serial na 9
Hitek

Tyle zmarnowanego czasu, straszne. też tak mam. Szkoda że nie ma jakiegoś teleturnieju z wiedzy o RZ tak jak niegdyś Jędrula stworzył teleturniej z wiedzy o klasykach literatury polskiej specjalnie dla naszego posterunkowego.

Hitek

wole stare odcinki
w nowych za duzo alutki i jedruli

ocenił(a) serial na 6
kashmir23

Rodzina zastempcza to dzieło szatana - potem powstają takie grupy jak emotional emotions w skrucie emo - to są takie nastolatki, kture się wieszają na żyrandolu.

ocenił(a) serial na 7
Hitek

Też mam ten problem :) Serial niepowtarzalny, ciepły, inteligentny. zabawny, rodzinny - w najlepszym tego słowa znaczeniu :) Uwielbiam szczególnie odcinki z pierwszych lat. Fronczewski i Kownacka genialni. Fantastyczne postaci, Jacek z temperamentem, trochę zrzędliwy, ale przede wszystkim inteligentny i ironiczny, Anka lekko zwariowana, energiczna, niesamowicie ciepła, z klasą. Maryla Rodowicz jako Ulka świetna. Majka - podobna do tatusia. No i dzieciaki nie do podrobienia, wszystkie uwielbiam. Z wiekiem niestety dzieci straciły urok ( najgorzej z Romkiem), Jacek stał się nudziarzem w kapciach, a Ani było coraz mniej z powodu choroby Kownackiej. Serial zupełnie się zmienił, ale nadal wyróżniał się na tle innych tasiemców, bo był mało nowoczesny.

Rodzina Zastępcza i Rodzina Zastępcza plus jest emitowana na kilku kanałach stale i kilka razy dziennie (TV6, Polsat 2, ATM Rozrywka, Comedy Central ...), kiedy się skończy to od początku, chyba nie ma drugiego takiego serialu :) To spora przesada, ale widać oglądalność jest nadal :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Chrzanisz...

ocenił(a) serial na 8
Hitek

Żyjesz?

ocenił(a) serial na 8
Pawuloniasty

Zastanawiam się jak w ostatnim sezonie (18? ) wygląda sprawa Pani Kownackiej, czy jest zastąpiona przez nową postac czy moze zdążyli nakrecić sezon z nia do konca zanim odeszła :/

ocenił(a) serial na 8
electrix18

Z czasem Pani Gabriela coraz rzadziej pojawiała się w serialu, później chyba zniknęła z niego kompletnie. Ogromna szkoda.

electrix18

Pani Kownacka ostatni raz wystąpiła w odcinku 292. Anka Kwiatkowska wyjechała w delegację . Twórcy liczyli, że aktorka wróci do zdrowia i do serialu, więc nie było żadnej nowej aktorki w tej roli ani uśmiercenia jej bohaterki.

ocenił(a) serial na 10
Hitek

Mam tak samo

ocenił(a) serial na 8
Hitek

Wyszedł genialnie dzięki Kownackiej, Fronczewskiemu, Dedkowi i Trzepiecińskiej. A to dlatego, że skończyli szkoły teatralne. Stąd, oglądając Rodzinę Zastępczą, ma się wrażenie, jakby było się w teatrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones