PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103911}
6,4 47 493
oceny
6,4 10 1 47493
6,5 6
ocen krytyków
Rodzina zastępcza
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza

Informację potwierdziła rzeczniczka produkcji. Nowy serial pod nazwą Rodzina Zastępcza -nowe
pokolenie pojawi się w Polsacie jesienią , codziennie o 19.30. Głównymi postaciami będzie Alutka ,
Jędrula ,Posterunkowy Jadzia , Majka , Kuba , Jaś, Filip , Eliza oraz Gosia - córka Alutki i Jędruli.
To nowe pokolenie będzie głównymi postaciami serialu .A w serialu nie zobaczymy Jacka i Bliźniaków
oraz całej rodziny Kercz Pojawią się też nowe postacie żona Filipa -Agnieszka , Drugi mąż Elizy- John
, drugie dziecko Majki- Julka oraz odnaleziony po latach syn posterunkowego Adaś. Rzeczniczka
poinformowała także , że stacja zamówiła sto 25 minutowych odcinków .

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

dziś 1 kwiecień

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

podaj linka do jakiegoś potwierdzenia tych informacji

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Przecież Posterunkowy nigdy nie ru*hał, był 40 letnim prawiczkiem więc niemożliwe by miał syna. Dobrze, że prima aprillis i to gówno nie wraca na antenę.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

ale z ciebie chory idiota

ocenił(a) serial na 10
szurszacz

powinien się leczyć.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Co się stało, że go przestałeś bronić? No, niestety raczej nie wróci. Dom przy Frezji 15 ma nowego właściciela, a Kossoniów sam nie wiem. Chyba też znalazł się jakiś nabywca. Dodatkowo kwestia Anki. Scenarzystom nie uda się już wcisnąć publiczności, że jest na urlopie, a o śmierci na pewno nie powiedzą, ze względu na charakter serialu, który wciąż pewnie byłby komedią. Swoją drogą chciałbym zobaczyć dalsze losy Alutki, Jędruli i ich dziecka. Taka kobieta jak ona w roli matki sprawdziła by się "doskonale".
Krytykancki, daruj sobie. Ile ty masz lat, że zamiast oceniać coś, co lubisz, od kilku miesięcy zajmujesz się gnojeniem normalnego serialu?
Wciśnij wszystkim, że jesteś psychologiem i najlepiej z nas wszystkich znasz się na takich produkcjach.

ocenił(a) serial na 10
ajemxd

on jest chorym debilem który niestety wybrał Rodzinę zastępczą aby się z niej ponabijać . niestety chory człowiek ma w głowie chore pomysły

ocenił(a) serial na 10
szurszacz

dokładnie. za dużo się nasłuchał ks natanka i wszędzie widzi jakiś spisek.

ocenił(a) serial na 6
ajemxd

Rodzina Zastępcza to dzieło szatana.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

cieszy mnie to.
zapisz się na jakąś porządną terapię.

wiatriwoda

Brednie ,że szok . Mama Cię nie kocha.

ocenił(a) serial na 6
Dawidos2914

Dokładnie, a Rodzina Zastępcza to dzieło szatana.

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

twój stary to chyba jest szatan i stworzył ciebie

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

A Posterunkowy był zakochany w Majce.

wiatriwoda

To nie jest dobry pomysł. I tak za dlugo to ciągną. Kolejne na siłę dodawane dzieci... Nie, zdecydowanie jestem na nie.

Szarobure

Oj, jak patrze na wypowiedzi niektórych użytkowników to nie wierze w to, co czytam! Szarobure, ty naprawdę uwierzyłaś w te informacje? To był przecież informacja z okazji Prima Aprilis. Polsat, o ile wiem z dobrych źródeł nie zamierza wznawiać serialu! Poza tym domy zostały sprzedane, wiec puszczanie takich plotek jest co najemnej śmieszne... pomijając już fakt, że odcinki w seriach Plus były dłuższe. Nigdze tez nie ma informacji o wznowieniu serialu.

Karambola_516

Tak, naprawdę w to uwierzyłam, ponieważ nie byłby to pierwszy taki przypadek :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones