PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103911}
6,4 47 493
oceny
6,4 10 1 47493
6,5 6
ocen krytyków
Rodzina zastępcza
powrót do forum serialu Rodzina zastępcza

Będzie nowa wersja Rodziny Zastępczej. Z reguły opsada pozostaje niezmienna (stan z 2008 roku),
tylko związki i małżeństwa trochę ewaluują jak w modzie na sukces - Kwiatkowski będzie z Alutką,
Jendrula z Jadzią, Posterunkowy z Majką a Filip z Elizką. W dodatku do opsady dołonczy listonosz
Edzio, ktury bendzie miał romans ze wszystkimi babami hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

opsada , Jendrula , dołonczy , bendzie
hehe hehe

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

Bendziesz oglondał jak zwykle?

hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

no pewnie, a ty też bendziesz oglondał ?

hehe hehe

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

No nie wiem to ty jesteś wiernym widzem. hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

po liczbie twoich postów na forum o Rodzinie zastępczej sądzę że ty też jesteś wiernym fanem

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

Ale ja krytykuję a ty zahwalasz hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

ale jak na kogoś kto krytykuje tak zaciekle to wiedze o serialu masz dość dużą. dziwne , że masz taką sporą wiedze o serialu którego nie lubisz

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

ciebie tesz nie muszę lubieć a rozmawiam z tobą, jaki ma zwionzek lubienie z oglondaniem?

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

tesz ,lubieć,zwionzek,oglondaniem, skończyłeś w ogóle jakąś szkołę??

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

zawodową :)

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

a ty jaką skączyłeś? szkołę wyszszą? hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

w przeciwieństwie do ciebie umiem pisać. hehe

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

nie odpowiedziałeś na pytanie czy ukączyłeś szkołę wyszszą...

Krytykancki

Trzeba cię wsadzić w kaftan i do pokoju bez klamek wrzucić. Rozdwojenie jaźni bywa nie bezpieczne, więc najlepiej sprawdziło by się krzesło elektryczne

ocenił(a) serial na 6
madrok_626

ty tesz jesteś chory... na smrut hehe :)

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

robisz się nudny z tym twoim smrodem, a jak nie umiesz pisać jak należy to idź do szkoły się uczyć matole

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

co do mojego pisania to ja mam dysortografię matole, czyli coś co jest nie zalerzne ode mnie. dysortografia to dysfunkcja, ktura polega na tym, że popełniasz błendy. ty jej nie masz a nie wiele lepiej ode mnie piszesz hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

wiem deklu co to jest dyskografia.dziwne że jakoś na początku pisania swoich mądrości pisałeś normalnie?? a co do mnie to pisze tak jak należy. ale każda wymówka jest dobra. Myślałem że ty jesteś najwspanialszy i najmądrzejszy na świecie , i w ogóle naj. Chyba że może w szkole specjalnej nie nauczyli ortografii??

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

Na poczontku korzystałem ze słownika ortograficznego, ale teraz mi się nie chce, żeby pisać z tobą nie potszeba jakiejś specjalnej umiejentności pisania bo z tobą i tak się nie dojdzie do kąsęsusu. Hehe.

Pierwszej Miłości nie oglondam namientnie, od czasu do czasu i nigdy nie stwierdziłem, że gra aktorska w tym serialu mi się podoba. Ale z dwojga złego już wolę PM od Rodziny Zastempczej, ktura jest guwnem i dziełem szatana hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

upośledzony dyslektyk z rozdwojeniem jaźni. no nieźle , szkoda że nie zamiast zająć się swoją chorą głową wchodzisz na forum serialu którego nie lubisz i nie oglądasz. a ciekawe że kiedyś ponoć chętnie oglądałeś RZ a teraz nazywasz ją "guwnem", weź już lepiej swój słowniczek matole z zawodówki specjalnej hehe

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

A Ty jaką szkołę skączyłeś? Myślałem, że na uczelni wyszszej uczą chociasz kultury, pewnie papierek zrobiłeś magister inrzynier i wywyszszasz się a kultury dalej nie masz hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

technikum elektroniczne. nie wywyższam się nie lubie po prostu ludzi którzy wchodzą na fora czegoś czego nie lubią tylko po to aby to obrażać. według ciebie jest potrzebne jakieś wyższe wykształcenie aby to pojąć ? a co do kultury- przeczytaj swoje mądre posty typu "wystrzelić murzynke w kosmos"

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

nie, to nie było tak, post był "w kturym odcinku hinka i mużynka poleciały w kosmos i nigdy nie wróciły? wiecie ja bardzo interesuję się życiem pozaziemskim" hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

schizol z rozdwojeniem jaźni i dyskografią. no nieźle. może ty z jakiegoś psychiatryka piszesz. hehe

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

otfowrzy ktoś okno? bo capi to śmierdzaczem hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

dziwne że na tym głupkowatym serialu który tak namiętnie oglądasz PM umiesz pisać normalnie?? może jednak mam racje z tym rozdwojeniem jaźni???

szurszacz

Ktoś musi wreszcie zająć się tępieniem tych trolli na FilmWebie. Wszędzie śmietnik.

ocenił(a) serial na 6
Stachu7

Śmietnik to ty masz na klawiaturze i w głowie chyba bo nie umisz pisać z sęsem hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

z sensem* jeśli już. Jak masz się zamiar wypowiadać to chociaż pisz po polsku.

ocenił(a) serial na 6
szurszacz

normalnie taki pojazd że asz puściłem bonka z wrażenia hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

I dlatego śmierdzisz., Tut mir Leid. :(

ocenił(a) serial na 6
fajniema2345

Mój bonk pahnie kwiatuszkiem a ty guwnem hehe hehe

ocenił(a) serial na 10
Krytykancki

Also ,Tut mir Leid. Du bist Gemütskranke. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones