PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 541
ocen
7,1 10 1 111541
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Mnie te dwa bachory: Kuba i Kacper. Normalnie są tacy irytujący, że się niedobrze robi. Za wszystko chcą kasy. Podobno ten serial miał ukazywać życie polskiej rodziny, a kto normalny zmienia telefon co 2 miesiące, ma w domu 5 komputerów, dostaje kasę za pościelenie łóżka i wydaje na krem prawie 500 zł. To nie jest normalne.

ocenił(a) serial na 1
Cravlin

Ten serial to w ogóle dno dna. Nie wiem jak kogoś to może śmieszyć a co dopiero podobać.

gamertr

no właśnie

użytkownik usunięty
Cravlin

To, że ty dziadujesz to nie znaczy, że inni też.

ocenił(a) serial na 4
Cravlin

Mnie wszystkie 3 bachory irytują tam ;) Da sie obejrzeć pare odcinków ale racja, nic specjalnego.

ocenił(a) serial na 6
Cravlin

Mnie Kuba też POTWORNIE irytuje! Takiego to tylko zesłać do Korei Północnej/Afganistanu to może od razu by się nauczył szanować innych. Buc jeden. :/

Co do tych pięciu komputerów to.. przecież to nie jest nienormalne. Co jest w tym złego, że rodzina ma 5 komputerów?
Lepszym pytaniem byłoby - dlaczego taka ''bogata'' rodzina jak oni wydają kasę na all-in-one'y (jedne z najgorszych komputerów z jakimi się spotkałem) i to jeszcze firmy HP? Jak mniemam komputer w pokoju Tomka pewnie należał kiedyś do Natalii. Tak to każdy ma po komputerze dla siebie co z jednej strony jest trochę nierealne biorąc pod uwagę zarobki w Polsce (bo umówmy się, nie każdego stać na tyle sprzętów, choć w samym ich posiadaniu nic złego nie ma), ale to w końcu serial przedstawiający obraz wyidealizowanej (powiedziałbym wręcz, że niemieckiej) rodziny więc na tego typu rzeczy można jeszcze przymknąć oko.

Ertix_Poke

w sumie to ja mam 3 dobre komputery, ale chodziło mi ogólnie o to, że oni co miesiąc mają nowy sprzęt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones