PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 541
ocen
7,1 10 1 111541
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Kogo to bawi?

ocenił(a) serial na 3

O ile jeszcze niedawno chciałam bronić tego serialu to teraz czuję tylko zażenowanie. Ostatnio natrafiłam na odcinek gdzie Boscy wyjechali gdzieś i na miejscu nie mieli zmywarki. Cały "komizm" miał polegać na bulwersie, że jak można tak odpoczywać i chcieli wracać przez to do domu.

Kogo to ma śmieszyć? Osobiście poczułam jakieś takie zażenowanie..

pewupe

to ma być niby pokazanie rodziny w krzywym zwierciadle. tak jak napisałaś - mnie tak samo żenują pewne wręcz głupie reakcje bohaterów.

pewupe

Serio ?? O mój Boże...
Ja obejrzałam jeden odcinek i miałam dość - więcej nie obejrzałam. Mnie wkurza to, że wystarczy, iż jakiś z tych bachorów pstryknie palcami a już dostaje nowego laptopa, komórkę (chociaż ma ich 10), telewizor, playstation itp. itd. Co to ma niby być ?

pewupe

Wydaje mi się, że to kolejna "śmieszna" scenka żywcem ściągnięta z oryginalnej wersji :)

ocenił(a) serial na 1
pewupe

Nic tak nie wywołuje poirytowania jak ten "serial". Absurdalna i niedorzeczna sytuacja finansowa rodziny (nie to że bogaci=źli, biedni=dobrzy ale jakiś rozsądek powinien być), wieczne reklamowanie towarów, beznadziejne dialogi i bohaterowie, a od kiedy są dziewczyny chłopaków to już totalnie dno rowu oceanicznego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones