PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599540}

Rodzinka.pl

7,1 111 560
ocen
7,1 10 1 111560
4,3 7
ocen krytyków
Rodzinka.pl
powrót do forum serialu Rodzinka.pl

Patrząc na niektóre tematy, mam wrażenie, że otaczają mnie ludzie kompletnie pozbawieni
poczucia humoru i dystansu do pewnych rzeczy. Pamiętajcie, że to tylko serial, nie dokument. Nie
ma opowiadać o prawdziwym życiu rodziny, tylko ma być śmieszny. Mnóstwo rzeczy jest tam
przerysowanych. CELOWO. Niektórzy mają ogromny problem ze zrozumieniem tego :)

ocenił(a) serial na 8
colorless_color

popieram. to jest serial, który ma przede wszystkim śmieszyć. ma się go miło oglądać w wolnej chwili gdy człowiek chce się pośmiać. bywają dużo gorsze i głupsze seriale, moim zdaniem rodzinka należy do tych przyjemniejszych :)

ocenił(a) serial na 5
martadz_91

Pośmiać.....a co jest śmiesznego w tym, jak przez 98% odcinka trzy rozwydrzone bachory pomiatają matką i traktują ją służącą a na koniec tulą się do niej i udają kochanych synalków?

ocenił(a) serial na 8
christinearron

bywają też zabawne sytuacje, nie twierdzę, że przez 20min trwania serialu non stop się tarzam ze śmiechu. Każdy ma różne poczucie humoru, to ci śmieszy mnie nie musi śmieszyć ciebie i vice versa. Widać jednak, że wielu ludzi podoba się ten serial, dobra ocena sama się nie wzięła

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Co jest w tym śmiesznego ? Bardzo wiele, trzeba tylko odpowiednio do tego podejść. Tak jak pisałam, z dystansem.

ocenił(a) serial na 4
colorless_color

Cytując słowa tytułowej piosenki "znad Wisły rodzinka jak ty" wnioskuję że zamysłem twórców było pokazać życie przeciętnej polskiej rodziny.

ocenił(a) serial na 7
Benedykt17

Rzeczywiście, piosenki tytułowe zawsze przekazują cały sens konkretnego serialu XD

ocenił(a) serial na 4
colorless_color

Może faktycznie z tą piosenką przesadziłem ale pamiętam że w jednym odcinku sami mówili o sobie że są zwykłą polską rodziną.Boscy są kreowani na przeciętną polską rodzinę ale tacy nie są.Serial faktycznie jest śmieszny ale nie podoba mi się to że próbują mi wmówić że jest czymś czym nie jest.

ocenił(a) serial na 7
Benedykt17

Rozumiem Cię :) Ja po prostu traktuję takie seriale bardzo powierzchownie, tylko dla rozrywki. Oczywiste jest, że nie wniosą nic do mojego życia. Dlatego właśnie niezbyt martwię się faktem, że w tym serialu realia rodziny są przedstawione nieprawdziwie i myślę, że to odpowiednie podejście do tego typu produkcji.

użytkownik usunięty
colorless_color

dokładnie, czasem myśle ze spotykam tylko p intelektualistów tutaj , którzy oglądają wyłącznie wyższą sztukę ,a zwykłym serialem gardzą
Ja wolę obejrzeć 20 minmutowy serial składający się z kilku relaksujacych scenek
ale częśto muszę Ci powiedzieć , że scenki są przewidywalne i już w połowie wiem jaki jest jej sens i czym sie zakonczy

Dokładnie.

użytkownik usunięty
colorless_color

No dobra, ale niech później nie mówią, że serial przedstawia życie przeciętnej polskiej rodziny. -.-

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie przedstwia codzienne życie NORMALNEJ I ZDROWEJ polskiej rodziny.To,że nie wszystkie takie są to bardzo smutne.Wstyd dla tych rodzin.

użytkownik usunięty
michnik6666

Rodzina w tym serialu to przykład patologii. Dzięki nim wiem jak nigdy mam się nie zachowywać. Ten serial to również ostrzeżenie dla do-rosłych, którzy chcą mieć dzieci.

ocenił(a) serial na 9

Jak ta rodzina to patologia,to 99 % rodzin w Polsce to JESZCZE WIĘKSZA patologia.Cały świat jest patologiczny ;)

użytkownik usunięty
michnik6666

Nie sądzę. Ja nie znam żadnej rodziny, która byłaby podobna do Boskich.

Właśnie, to ma być serial , z którego można się pośmiać, a nie pytać, dlaczego chodzą po domu w czapce czy butach, albo w Polsce nie ma takich rodzin..

użytkownik usunięty
Pawlovsky

Śmiać nie ma się tam z czego. Ich zachowanie jest żenujące, a nie zabawne.

ocenił(a) serial na 1
colorless_color

Jeśli dla was w tym serialu jest coś śmiesznego to współczuję

colorless_color

dlaczego , czy trzebas ię od razu zgadzać , a swe poglądy skrywać?

użytkownik usunięty
colorless_color

Chyba nic mnie bardziej nie wnerwia niż ludzie, którzy krytykują mój gust i wmawiają mi, że brakuje mi dystansu... Otóż to nie jest kwestia dystansu, tylko tego co kogo śmieszy. Moim zdaniem i jak widać bardzo wielu innych ludzi, Rodzinka.pl jest zwyczajnie drętwa i zrobiona na siłę. Obejrzałem kilka odcinków i dla mnie to strata czasu.

ocenił(a) serial na 1
colorless_color

Serial nie jest śmieszny tylko żałosny. Taki klockowaty, schematyczny, oklepany serial to i ja bym mógł napisać.
Poza tym ten serial jest tak bardzo lansowany jako pokazujący przeciętną rodzinę z czym nie ma nic wpólnego

ocenił(a) serial na 1
colorless_color

1. Humor? Co jest niby w tym takiego śmiesznego? To, że 14- latek nie potrafi sobie zrobić kanapki? Czy to, że 8- latek nie umie nalać sobie soku do szklanki?
2.Celowo przerysowane? Trochę przegięli z tym " przerysowywaniem". Tak o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

ocenił(a) serial na 6
theMedicalDoctor

Tak, właśnie to.
A co jest ciekawego w serialu medycznym polegającym na zasadzie ''choroba->pobyt w szpitalu->milion sposobów na rozwiązanie choroby->oświecenie House'a->napisy końcowe''?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones