PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742385}

Rosewood

7,0 1 331
ocen
7,0 10 1 1331
Rosewood
powrót do forum serialu Rosewood

sezon trzeci

ocenił(a) serial na 10

chciałabym tylko napisac, ze wydaje mi sie iż mniejsza oglądalność sezonu drugiego wynikła z małego nagłośnienia powrotu tego wspaniałego serialu. sama przypomniałam sobie dość późno o 2 sezonie jednak obejrzałam wszystko od dechy do dechy. nie mam pojęcia czy ktoś z wyższych i ważniejszych osób będzie to czytał, ale muszę to napisać. mam nie wiele, bo 16 lat, ale aktualnie mam ogromna zajawke na wszelkiego rodzaju seriale. obejrzałam ich mnóstwo, jednak najbardziej uwielbiam te kryminalne. serial Rosewood jest najlepszym serialem jakim kiedykolwiek obejrzałam. nie dosc ze tematem głównym tego serialu jest patologia (jest to cos co kocham) to jeszcze mocno ukazane jest życie prywatne bohaterów. w większości podobnych tematycznie seriali bardzo kiepsko połączony jest główny temat serialu z życiem osobistym tych ludzi. powiem szczerze, w każdym serialu były momenty które mnie poruszyły i to dość mocno, ponieważ przywiązuje się do wszystkiego co się dzieje w serialach. jednak Rosewood to jest jedna wielka absolutna bomba. zazwyczaj płacze sie z tego powodu ze ktoś umarł itp itd ale to co ja przezywałam oglądając ten serial to było cos pięknego. nie mam pojęcia ile razy plakam ale mogę powiedzieć ze bardzo dużo. przywiazałam się emocjonalnie do wszystkich bohaterów i zylam relacja Rosewooda i Villi. nie plakalam tylko z powodu czyjegos nieszczescia, potrafiłam sie poplakac kiedy Rosie przebywal z Kobieta inna niz Villa. zakończenie 2 sezonu jest nie satysfakcjonujące i nie zrobienie 3 sezonu jest błędem, bo kanał FOX nie powinien patrzeć na mniejsza oglądalność tego serialu ale na opinie ludzi którzy go obejrzeli, bo wydaje mi się ze serial poruszył by każdego. jestem bardzo zawiedziona tym ze nie zostanie nagrany 3 sezon ale mam nadzieje ze ktoś jednak pomyśli o osobach takich jak ja, które kochają ten serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones