PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 519
ocen
7,3 10 1 30519
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Witajcie. Z racji tego, że mam teraz całkiem sporo czasu, zabrałam się za tłumaczenie 6 części Roswell High - The Stowaway. Jednak jak się okazuje potrzebuje pomocy kogoś, kto zna angielski lepiej ode mnie. Ktoś, kto mógłby przetłumaczyć pewne fragmenty, z którymi sobie nie radzę. jeśli ktoś jest chętnych, niech napisze do mnie wiadomość.

ocenił(a) serial na 10
Martyna940407

Tak się składa, że też się za to zabrałam :) :) Służę pomocą :)

ocenił(a) serial na 10
87charlie87

Hej Wam :) wiem że to Wasza robota, ale moglibyście ją gdzieś udostępnić? Chętnie przeczytałabym kolejną część ale mój angielski pozostawia wiele do życzenia :/

ocenił(a) serial na 10
aggatka

Nie ma sprawy choć nie wiem czy moja wersja cię zadowoli xD Tylko, że to może trochę potrwać :)

87charlie87

87charlie87czy mogłabyś podać mi swój adres e mail. Chętnie wyśle Ci to co zdążyłam przetłumaczyć i chciałbym skonfrontować nasze "dzieła". Możemy pomyśleć także o podziale obowiązków, co przyspieszy tłumaczenie. W razie czego podaje mu e mail martyna walczak 94 @ gmail. com (należy usunąć spację ;)) lub napisz do mnie wiadomość osobistą.

ocenił(a) serial na 10
87charlie87

ok ok nie spieszy mi się , mam wakacje do października :-) jak coś mój mail : agciesielska @ wp. pl (bez spacji)

ocenił(a) serial na 10
87charlie87

Czy może przetłumaczyłyście juz 6 czesc ksiazki Roswell? Jak tak, byłaby mozliwosc, zebym dostała tłumaczenie ? ;))

ocenił(a) serial na 9
Martyna940407

Znalazlam w internecie 5 czesci za 50zl tylko nie wiem czy warto. Co sadzicie o ksiazkach Roswell?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones