PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 456
ocen
6,9 10 1 4456
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

ciekawe zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Jestem mile zaskoczona, jak możemy być pewni, że połączenie Marvela i Netfilxsa na pewno będzie udane, tak połączenie Marvel cokolwiek nie zawsze się kończy dobrze. Szczerze się cieszę, że seriale MCU mają się coraz lepiej. Akcja nie toczy się tu za szybko, ale w finale mamy ochotę na więcej, w moim przypadku nawet wiedząc, że to koniec, wpisałam w wyszukiwarkę czy jest odcinek 11, więc będę nieusatysfakcjonowana, gdy okaże się, że nie będziemy mogli obejrzeć sezonu drugiego. Młodsza obsada nie błyszczy, ale też nie jest matowa, co według mnie działa na plus. Podoba mi się, że każdy z oprócz głównej sprawy przeciwko której walczą wspólnie mają też swoje problemy, z którymi się borykają i są to raczej sprawy codzienne, no może w sumie oprócz Molly, ale u niej także możemy takowy zobaczyć. Osobiście mam problem z postacią Julian McMahon, choć nie wiem czy to przez jego grę aktorską, czy przez to, że nie jestem fanką jego odkąd pierwszy raz zobaczyłam go w Czarodziejkach.
Cameo Stana Lee jak zawsze w punkt, chociaż nic wielkiego nie robi. Podsumowując przez zakończenie zrobione w ten sposób oczekujemy więcej odcinków.

ocenił(a) serial na 9
bluiemy

Obsada nie jest zła acz grają tak sobie.

Za to fabularnie naprawdę nieźle.

Co prawda rzucenie się na głęboką wodę niszcząc plac budowy na bazie w zasadzie plotki jest oznaką raczej bezradności niż strategii ale pomimo to odważnie serial wiele rzeczy odtajnił i w zasadzie jest to ciut martwy punkt, który intryguje względem sposobu poprowadzenia przez scenarzystów.

Nie wiem czy plany były konkretne na kolejne sezony czy tworzą się z uwzględnieniem oglądalności ale z chęcią dam się zaskoczyć kontynuacją pierwszego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones