PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782177}

Runaways

6,9 4 458
ocen
6,9 10 1 4458
Runaways
powrót do forum serialu Runaways

ciezki serial

użytkownik usunięty

forma jest taka...netflixowa, niestrawna. Fabula ciekawa ale nudno przedstawiona, nudne dialogi, nie ma tego czegos

ocenił(a) serial na 3

Na pewno nie nazwałbym go ciężkim, a raczej płytkim jak wyschnięta kałuża, papką dla dzieciaków.

użytkownik usunięty
plooshack

ciezki w odbiorze* :]

ocenił(a) serial na 7

Kurczę, co Ty oglądasz, jeśli to jest dla Ciebie zbyt trudne?

użytkownik usunięty
Orgelbrant

Ty chyba powinienes troche poczytac, jesli dla Ciebie ciezki w odbiorze oznacza trudny

ocenił(a) serial na 7

Czytam. Dużo. Około 200 książek rocznie... Ciężki o utworze to synonim trudny do zrozumienia/ w odbiorze.
https://sjp.pwn.pl/sjp/ciezki;2449392.html

użytkownik usunięty
Orgelbrant

synonimy nie są identyczne w znaczeniu. Jesli plecak jest ciężki to też jest trudny?:]

ocenił(a) serial na 7

Udajesz, czy faktycznie jesteś ciężko myślący? Wypisujesz takie bzdury, że nie ma sensu z tobą gadać...

użytkownik usunięty
Orgelbrant

Ja uważam, że Ty piszesz bzdury i wcale nie proszę o gadanie

ocenił(a) serial na 9

Ja bym raczej określił fabułę poszarpaną.

Acz główny wątek możliwe, że nadrobi i za to oceniam serial w tej chwili jednak oglądało się to jak seria zmyłek gdzie cel i podłoże budujące całość jest nieokreślone.

Sam nie wiem czy tego podłoża nie ma czy jednak jest tak intrygujące, że sposób prowadzenia serialu wyznacza jakiś poziom geniuszu scenarzystów.

Mogliby dinozaura dopracować i kilka innych rzeczy ale nadzieję serial rozbudził. To taki target nastolatkowie poniżej wieku konsumpcji w stanach.

16-21 bym powiedział.

ocenił(a) serial na 9
ArchieIl

Za to dużym plusem jest wielobarwność postaci pokazana w sposób dosyć akceptowalny.

Nie ma stricte bohaterów dobrych i złych.

Są ludzie z problemami naginający swoją moralność i dzieciaki z problemami nie tylko związanymi z dojrzewaniem i wchodzeniem w dorosłe życie.

Tyle, że to bajka ale już bardzo bliska rzeczywistości dla wielu mających ciut lepszy dostęp do technologii niż sklep Appla.

I ocena 8. Twój intelekt to kloaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones