Rzeka kłamstwa

(1987-) miniserial
Rzeka kłamstwa (1987)

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

obsada

 oceń grę aktorską:
Jowita Budnik Jowita BudnikJoanna Macieszanka

Marzena Trybała Marzena TrybałaWincenta

Marta Klubowicz Marta KlubowiczKrystyna

Krystyna Feldman Krystyna FeldmanBocianicha

Bożena Dykiel Bożena DykielMaryna

Ryszarda Hanin Ryszarda HaninCyriakowa

Krzysztof Kolberger Krzysztof KolbergerKaj Gozdawa

Jan Englert Jan EnglertJanuary Strzembosz

Agnieszka Kotulanka Agnieszka KotulankaCyganka z martwym dzieckiem

Michał Anioł Michał AniołStaszek Jeleń

Jerzy Cnota Jerzy CnotaCygan

Aleksander Trąbczyński Aleksander TrąbczyńskiMaksym Szosland, narzeczony Jadźki

Marek Bargiełowski Marek BargiełowskiNauczyciel

Halina Bednarz Halina BednarzOgrodniczka Oga

Ewa Kania Ewa Kania

Antonina Girycz Antonina GiryczKołtoniakowa, prowadząca kurs kroju

Mariusz Gorczyński Mariusz Gorczyński

Grzegorz Wons Grzegorz WonsAleksander, pasierb Wincenty

Jerzy Karaszkiewicz Jerzy KaraszkiewiczDyriasz

Jan Tesarz Jan TesarzBydałek, właściciel browaru

Krystyna Chmielewska Krystyna Chmielewska

$related.related Maria Krawczykówna

Dorota Bierkowska Dorota BierkowskaKucharka Celisia

$related.related Bożena Miefiodow

Anna Gornostaj Anna GornostajJadźka

Bożena Robakowska Bożena Robakowska

$related.related Emilia Ziółkowska

Paweł Nowisz Paweł NowiszOgrodnik Sarzak; gościnnie

Teresa Marczewska Teresa Marczewska

Emilian Kamiński Emilian KamińskiBazyli, młody Cygan (głos) (rola Cezarego Domagały) (niewymieniony w czołówce)

Elżbieta Jagielska Elżbieta JagielskaKobieta w Cytadelli

Waldemar Walisiak Waldemar Walisiak

$related.related Jerzy Rojek

Cynthia Kaszyńska Cynthia Kaszyńska

Bogusz Bilewski Bogusz BilewskiWuj Ksawery

Barbara Sołtysik Barbara SołtysikWujenka

Joanna Trzepiecińska Joanna TrzepiecińskaDorosła Joanna

Barbara Brylska Barbara BrylskaAktorka

Hanna Skarżanka Hanna SkarżankaMatka Wincenty

Hanna Stankówna Hanna StankównaCharlotta, nauczycielka francuskiego

Mirosław Konarowski Mirosław KonarowskiOdo Sędzimirski, bratanek sędziny

Krzysztof Krupiński Krzysztof KrupińskiKrystek, służący u Kajów

$related.related Szymon PawlickiSerafin

Teodor Gendera Teodor GenderaKomandera

Stefania Iwińska Stefania IwińskaŻebraczka Salomea, matka chrzestna Salomei, córki Joanny i Kaja

Krystyna Kołodziejczyk Krystyna KołodziejczykLodzia, żona Serafina

Stanisław Brudny Stanisław BrudnyStolarz Żywioł

Krzysztof Kalczyński Krzysztof KalczyńskiFelczer

Cezary Domagała Cezary DomagałaBazyli, młody Cygan

Piotr Grabowski Piotr Grabowski

Zdzisław Szymborski Zdzisław SzymborskiJan, lokaj w pałacu

$related.related Krystyna Gall

$related.related Zbigniew Janiszewski

$related.related Włodzimierz Panasiewicz

Irena Kownas Irena KownasFidelisowa, mamka bliźniaków Wincenty

$related.related Alicja MigulankaBabianna, kucharka w młynie

Waldemar Kownacki Waldemar KownackiFirmanty, parobek w młynie, kolejny mąż Wincenty

Leonard Andrzejewski Leonard AndrzejewskiStróż w browarze Bydałka

$related.related Ryszard Bacciarelli

$related.related Magdalena Brożyna

$related.related Eulalia Brodowska

$related.related Petra Cibulkowa

Janusz Cywiński Janusz CywińskiWłóczęga

$related.related Janusz Dąbrowski

$related.related Karol Dillenius

$related.related Grażyna Dyląg

$related.related Anna Korzeniowska-Zielińska

$related.related Elżbieta Kuske-Szymczakowa

$related.related Włodzimierz Nakwaski

$related.related Katarzyna Michałowska

$related.related Zbigniew Plato

Wojciech Skibiński Wojciech SkibińskiŻebrak

$related.related Anna Bołczek

$related.related Elżbieta Kociszewska

Maria Pabisz-Korzeniowska Maria Pabisz-Korzeniowska

$related.related Krzysztof Kursa

$related.related Ludmiła Łączyńska

$related.related Hanna Szczerkowska

Barbara Rachwalska Barbara RachwalskaMichalina, klucznica w pałacu

Maciej Rayzacher Maciej RayzacherZdun Dederko

Zofia Rysiówna Zofia RysiównaDziedziczka

$related.related Beata Łomnicka

Andrzej Precigs Andrzej PrecigsEkonom Jakub Potoczny

$related.related Marta Brodnicka

$related.related Stefania Błońska

Stanisław Gawlik Stanisław GawlikKucharz Raszewski

Maria Szadkowska-Malinowska Maria Szadkowska-Malinowska

Michał Szwejlich Michał Szwejlich

$related.related Terno

Stanisława Celińska Stanisława CelińskaSędzina

Jan Greber Jan Greber

$related.related Halina Dunajska

Ewa Ekwińska Ewa Ekwińska

$related.related Danuta Gallert

Helena Kowalczykowa Helena KowalczykowaKucharka w domu Róży

$related.related Danuta Mancewicz

$related.related Maciej Obłoza

$related.related Adam Płociński

Katarzyna Tatarak Katarzyna Tatarak

$related.related Jakub Trawkowski

$related.related Barbara Wyszkowska-Stróżewska

$related.related Ryszard Zieliński

$related.related Karol Ciostek

$related.related Stanisław Holly

$related.related Herman Lercher

Jerzy Zygmunt Nowak Jerzy Zygmunt NowakWoźnica podwożący Joannę do Bocianichy

Karina Szafrańska Karina Szafrańska

$related.related Włodzimierz Rzeczycki

Iwona Słoczyńska Iwona Słoczyńska

Irena Laskowska Irena LaskowskaSanuszowa

Halina Rowicka Halina RowickaTeresa Gabrychowa

Stanisław Biczysko Stanisław BiczyskoGabrych

$related.related Zygmunt FokUrzędnik carski w Karpinie

Elżbieta Gaertner Elżbieta Gaertner

$related.related Maria Grabowska

$related.related Teresa Mikołajczyk

$related.related Robert RogalskiProwadzący demonstrację robotniczą

$related.related Jerzy Zass

Mariusz Leszczyński Mariusz Leszczyński

Jacek Domański Jacek Domański

$related.related Joanna Figlewska

$related.related Tadeusz Grabowski

$related.related Bogusław Hubicki

$related.related Grażyna Kopeć-Dąbrowska

$related.related Krystyna Liskowacka

$related.related Teresa Mikołajczuk

$related.related Ewa Symko-Marczewska

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
  • ciekawostki
  • powiązane tytuły
  • wiadomości
  • pressbook
  • strony WWW