PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35871}
7,3 617
ocen
7,3 10 1 617
Rzeka kłamstwa
powrót do forum serialu Rzeka kłamstwa

Bardzo niedoceniony świetny serial w klimatach Nad Niemnem, czy Chłopi,dziewczęta z Nowolipek. Polecam wszystkim fanom takiej literatury.

uln

zgadzam się mam wszystkie odcinki tego serialu. Świetna rola Trybały, Trzepiecińskiej (jaka młoda wtedy była chyba ona już zawsze będzie Alutką dla całej Polski a mało osób pamięta że w tym serialu debiutowała),Klubowicz,Feldman i Ś.P Kolbergera.

kinomanka_13

Przepraszam za literówki, błędy :-) Ciekawe czemu ten serial przeszedł tak niezauważony? Czyżby wątek komunistyczny się temu przyczynił?

uln

niestety nie wiem i nic nie szkodzi za te błędy mi też się klawisze mylą. Ale teraz często ten serial emitują albo na TVP Historia, albo na TVP seriale.

uln

Obejrzałam dzisiaj pierwszy odcinek na TVP Historia. Rzeczywiście ciekawy, nie mogę się doczekać następnego. Na pewno nie dla każdego, takie klimaty trzeba lubić.

uln

Na pewno nie jest to film w klimacie Nad Niemnem, choć czas akcji zbliżony.

ocenił(a) serial na 8
uln

No wybacz ale Dziewczęta z Nowolipek to kosmicznie inny klimat.

felicytas

Chodzi o pokazanie zycia ludzi , kórzy mieli w zyciu ciezko i jak to zycie wygladało, w tym temacie to jest niemal identyczne. Jak mozna nie zauwwazyc zbieznosci mi też to prównanie nasuneło się zupełnie naturalnie. W sumie oba tytuły dołujace sa, robia wrazenie ,ale dobijaja prawdą.Klimat taki sam dosc brudny, przyciagajcy do ziemi a nie latanie marzeniami nierealnymi.

uln

dobrze że go odświeżają w hd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones