PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 469
ocen
8,0 10 1 46469
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

I do kiedy ukaze sie ostatni odcinek 2 sezonu?? Aha i jeszce jak ktos wie to czy jest w planach kolejny sezon?

Maximus_7

z tego co bylo napisane na portalu "seriale telewizyjne" drugi sezon tez ma miec tez 12 odcinkow

ocenił(a) serial na 10
Maximus_7

Czy ktoś się orientuje ile będzie sezonów Rome? Mam nadzieję, że nie zrobią z tego tasiemca ...

ocenił(a) serial na 9
Maximus_7

DRUGI SEZON BEDZIE MIAL 10 ODCINKOW (OSTATNI "ABOUT YOUR FATHER")

ocenił(a) serial na 10
Cyric

Szkoda :/, po tym co się wydarzyło w ostatnich odcinkach (8) chce się więcej i więcej. Ogólnie jeden z najlepszych (jeżeli nie najlepszy) seriali jakie miałem przyjemność oglądać i aż żal,że 2 seria dobiega końca. Jeżeli 3 jest w planach to i tak będzie trzeba na nią nieco poczekać (mam nadzieję że nie do 2008).

ocenił(a) serial na 9
dydek87

Powątpiewam że mogli by zrobic 3 sezon (choć bardzo bym chcaił) bo w sumie co mogli by ciekawego przedstawić po dojściu do władzy Oktawiana. Najważniejsze fakty z tego okresu zmieściły sie w 22 odcinkach.
Oktawian z Liwią nie mięli dzieci (choć Liwia miał dwoje z poprzedniego małżeństwa) ale jest babcią Klaudiusza przyszłego casarza. Więc może by coś o nim nakecili (choć jeden dobry serial o nim jest "Ja Klaudiusz"). Więc sądze że po tym odcinku seria się zakończy. :(

ocenił(a) serial na 9
jetli22

Nie będzie III sezonu:

http://www.zap2it.com/tv/news/zap-romeendingafterseason2,0,5831913.story?coll=za p-news-headlines

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones