PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 469
ocen
8,0 10 1 46469
7,9 8
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

Świetny serial! Aż prosi się o kontynuację. Chciałbym zobaczyć 3 sezon. Może będzie kręcony?

uln

Raczej nie wznowią produkcji po ponad 10 latach, ale byłbym za. Zresztą początkowo mieli zrobić 4-5 sezonów, z których w trzecim byłaby śmierć Antoniusza i Kleopatry (ostatecznie wepchnęli to do drugiego), a ostatni byłby już za życia Jezusa.

NikKlik

Szkoda że zrezygnowali. Serial wspaniały, klimatyczny. Na taki serial warto było przeznaczyć pieniądze.

ocenił(a) serial na 8
uln

A to nie było coś związanego z tym, że HBO nie chciało wyłożyć hajsu na 3 sezon?

ocenił(a) serial na 10
TheJoakim

jasne że o kasę chodziło , kiedyś z tego co pamiętam w rankingu najdroższych seriali właśnie Rzym był na 1 miejscu , jeden odcinek kosztował ponad 10 mln dolarów ,ale na taki super serial mogli rzucić kasą

panteraworange

Pewnie. Serial genialnie klimatyczny.

ocenił(a) serial na 9
uln

Serial w istocie rewelacyjny, ale 2 sezon to już takie masło maślane. Spłycenie kilku ważnych wydarzeń, skakanie z roku na rok, pomijanie szczegółów. Byle tylko upchnąć to co było do zrobienia na kolejne 3 sezony właśnie w jednym.
Mimo wszystko nie spotkałem lepszej produkcji o Rzymie.

mrs83

Dokładnie! Wielka szkoda :(

mrs83

Dokładnie. Pierwszy sezon obejmował jakieś 6 lat (8 jeśli liczyć bitwę pod Alezją pokazaną na samym początku), a drugi aż 14, jednocześnie licząc tylko 10 odcinków (wobec 12 w pierwszym). Wychodzi na to, że odcinki pierwszego sezonu obejmowały średnio po pół roku, a drugiego ponad rok. Duże skoki czasowe były nieuniknione.

ocenił(a) serial na 6
mrs83

Kolego. Obejrzyj Spartakusa Krew i Piach a potem kolejne serie zmienisz zdanie po pierwszym odcinku.

użytkownik usunięty
Alltair

Spartakus przy Rzymie to tandetna bajeczka dla fanów mordobicia. Samo porównywanie obu tych seriali jest już potwarzą dla Rzymu.

ocenił(a) serial na 6

Jeśli tylko widziałeś tam mordobicie to idź sobie lepiej zbadaj oczy bo tej szmiry nie można porównać do legendarnego serialu. nie wczułeś się na tyle żeby odczuwać emocje i radość z oglądania Spartakusa gdybyś nie był ślepy wiedziałbyś że oprócz tego i sexu było świetne odegranie ról aktorów chyba nawet i wszystkich. fabuła serialu bardzo wiele zrobiła. w dodatku można wyjąć wiele pożytecznej wiedzy z tego. ale ty tego nie dostrzeżesz. to szajs jakim jest Rzym nic ciekawego nie wnosi totalnie żałosna gra aktorska nie pokazali wszystkich bitew a podobno słyszałem że wydali 1 milion na każdy odcinek a podsumujmy ile tych odcinków zrobili. w dodatku ten przeżałosny przewidywalny ostatni odcinek jak każdy z resztą ale najbardziej był to właśnie ostatni. scenka zerżnięta z romea i julii najlepsze było to że przewidziałem to że jeden z głównej dwójki bohaterów zginie i pewnie będzie jakiś nawet w małym stopniu happy endzik. dlatego nie porównuj mi tego syfu który był drogi i gorszy do czegoś co było tańsze i lepsze.

ocenił(a) serial na 10
Alltair

Jesli chodzi o Rzym i Spartakus to ten drugi to kompletne dno .Owszem - znakomita rola Batiatusa , nic więcej . Rzym to serial inteligentny , ten drugi natomiast jest przeznaczony bardziej na rozrywkę (walki na arenie i hektolitry sztucznej krwi ,zaczerpnięte z filmu 300 ) .Zresztą po pierwszym w miarę ciekawym cyklu , trzy pozostałe serie są co raz gorsze a ost. właśnie 4 czesc to po prostu kompletna żenada .Dawno się tak nie usmiałem jak przy Spartakusie a najlepsze były w scenach walki te wyskoki na 4 ,5 m. w powietrze , niczym chinscy mistrzowie kung-fu kręcący mavachy na wysokosci 4 piętra .Ty lubisz napierd..... bez ładu i składu , ja wolę coś innego . Zwłaszcza jeśli mówimy tu o filmach historycznych .

ocenił(a) serial na 9
uln

Nie nie nie. Dobrze że skończyli na dwóch, a nie na siłę ciągnąć dalej. :)

SamSabat

Serial był rozplanowany na 5 sezonów, ciągnięcie na siłę byłoby przy 6 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
uln

Pomarzyć można, gdyby to było jakieś gówno w stylu Arrow czy Grimm to by miało po 10 sezonów i było tańsze w produkcji

ocenił(a) serial na 9
uln

Kontynuacji nie będzie bo sezon kosztował 100 mln około.

ocenił(a) serial na 10
uln

Trzeci sezon już powstał, nakręcony przez brytyjskie BBC." Ja Klaudiusz", to kontynuacja dziejów dynastii julijsko klaudyjskiej, utrzymana w podobnym stylu co jej poprzednik z przyszłości wyprodukowany przez hbo, stawiającej pierwsze kroki amerykańskiej stacji telewizyjnej. Jest to pełna przepychu i ociekająca splendorem historia rodu opowiedziana z perspektywy ułomnego i nueutotycznego, wiecznie wietrzącego wszędzie spiski śliniącego się ne ne ne nerda, syna żony męża będącego synem Liwii,żony Oktawiana, który mocno przytył od czasu ostatniej wizyty w Egipcie ale za to przestał być takim ponurym, oziębłym młokosem o lodowatym spojrzeniu psychopaty. Serial jest bogaty w intrygii i walki gladiatorów, każdy odcinek kosztował stację milion funtów brytyjskich. Obsada składa się z najwybitniejszych brytyjskich aktorów, znalazło się tu miejsce i dla kapitana Picarda i dla księcia Vultana, a zobaczyć możemy też i człowieka słonia jeszcze przed nieszczęśliwym wypadkiem obiadowym ze statku Nostromo. Jest to doskonała rozrywka na najwyższym światowym poziomie z niesamowitymi efektami specjalnymi i erotyką.

Także ten, czeci sezon nie jest poczszebny:>

forgetaboutit

Znam Ja Klaudiusz :-) Oglądałem go pierwszy raz będąc dzieciakiem. Często wracam do tego serialu. Niedawno go sobie przypominałem.

ocenił(a) serial na 10
forgetaboutit

Kapitalne podsumowanie. Święta przy temu racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones