Słodkie kłamstewka (2010-2017) serial TV

Pretty Little Liars

plakat - Słodkie kłamstewka (2010)

opisy serialu

(5)
 • Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...

 • Serial opowiada o losach czterech przyjaciółek - Spencer, Hannie, Arii, i Emily po zniknięciu ich liderki Alison. Rok później dziewczyny nie przyjaźnią się już, lecz w tym samym czasie otrzymują pogróżki od osoby podpisującej się "A". Czy tą osobą jest Alison?

 • Sezon 1:
  Akcja serialu toczy się w miasteczku, Rosewood w Pensylwanii. Podczas spotkania piątki przyjaciółek bez śladu ginie Alison (Sasha Pieterse). Długie poszukiwania nie przynoszą efektu, dziewczyna nie odnajduje się. Paczka się rozpada. Mija rok. Do miasteczka wraca Aria (Lucy Hale), która wyjechała z rodziną do Alaski. W pierwszym dniu szkoły nastolatki otrzymują smsy od tajemniczego A, w który zawarte są ich sekrety, które tylko Alison znała. Kiedy dziewczyny decydują się odszukać zaginioną, jej ciało zostaję odnalezione. Jeśli Alison nie żyje, kto jest tajemniczym A?

 • Sezon 2:
  Wciąż trwają poszukiwania Iana (Ryan Merriman), a mieszkańcy Rosewood kwestionują wydarzenia z nocy w kościele. Aria (Lucy Hale), Hanna (Ashley Benson), Emily (Shay Mitchell) i Spencer (Troian Bellisario) starają się udowodnić, że nie kłamią, jednak ich rodzice postanawiają wysłać dziewczyny do terapeuty, aby ten im pomógł. Kiedy nastolatki zwierzają się lekarzowi, czują się bardziej samotne, niż kiedykolwiek. Nawet po zapewnieniach terapeuty, że nic nie wyjdzie poza gabinet, dziewczyny nie mogą być pewne, że "A" ich nie podsłuchuje.

 • Sezon 3:
  Lato minęło. Aria (Lucy Hale), Hanna (Ashley Benson), Emily (Shay Mitchell) i Spencer (Troian Bellisario) odkryły, że tajemniczym "A" była Mona (Janel Parrish). Dziewczyny dowiedziały się także, że Maya (Bianca Lawson) nie żyje. Czwórka przyjaciółek spędziła wakacje inaczej; Aria biorąc lekcję fotografii, Spencer uczestnicząc w kursach na uczelni Hollis, Hanna ucząc się gotowania wraz z Calebem (Tyler Blackburn), a Emily wyjechała na Haiti. Kiedy rzekomy morderca trafia do więzienia, mieszkańcy Rosewood rozpoczynają normalne życie, jednak dziewczyny nie są pewne, czy koszmar się skończył... Kiedy mija druga rocznica zniknięcia Alison (Sasha Pieterse), w mieście ponownie ma miejsce makabryczne zdarzenie...