PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 151
ocen
7,5 10 1 72151
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Tak, jak poprzedni odcinek był fatalny, tak ten mi się w miarę podobał.
Co jedynie wciąż nie mogę przeżyć dziecka Emily i X które urodzi Alison... no i te formy komunikacji. Butelka z listem? Jak to zobaczyłam to zaczęłam się śmiać, podobnie po A. D. jako Aria, a raczej jest twarz..?
No i jeszcze nie zapominajmy o magicznej szafce. Czyżby uber A mieszkało w ścianach?

Koniec Spencer&Marco (Sparco? Mercer?) w sumie nawet polubiłam ten ship, ale od początku był skazany na niepowodzenie. No bo przecież Tobiaszkowi zmarła żona i w końcu wróci S P O B Y. Nawet nie wiem, czy do końca tego chcę, choć kiedyś ich uwielbiałam.
Podobała mi się natomiast scena Paige i Alison (tylko dlaczego po talich przeżyciach zostawia otwarte drzwi na noc??? Halo, logiko...?)
Ali w końcu się "otworzyła"na samą siebie i zrozumiała, co czuje do Emily.
No i Mona, w końcu Mona - chyba jedyna postać, którą wciąż lubię tam samo, a nawet bardziej. jestem tylko ciekawa, czy uda jej się pokonać "nałóg" i rzeczywiście pomoże Hannie.
Koniec Paily - od początku było widać, że to już nie ma racji bytu - Emison musi być, i koniec. (Swoją drogą, nie lubię Emisona)
Sceny Emily i Spencer, Hanny i Emily bardzo mi się podobały. A Aria... nawet już nie pamiętam co jesttakiego w tych aktach, że musi pomagać Uber A.
Arcturus (czy jakoś tak) - to akurat ma być zmyłka, wiadomo teraz, że Lucas to nie A. D., jakoś się wymiga od tego a A. D. To...

Chwila! Jeszcze Ezria... może lepiej nie komentować...
RODZICE MOJEJ BYŁEJ NIE LUBIĄ NOWEGO TERAPEUTY, PI**DOLE WSZYSTKO, MUSZĘ TAM JECHAĆ...

I nie jestem pewna czy to aby nie zmyłka, ale A. D. z maską Arii wygląda jak Paige. To by miało sens, chociażby dlatego, że znała Sydney, bo obydwie pływały itd.
Chociaż pewnie Marlene robi nas w konia i albo sama jest Uber A, albo to Charlotte, której się nudzi.

ocenił(a) serial na 8
Immortal_73728

Dla mnie ten serial staje się coraz mniej wiarygodny..... Dziecko Ali i Emily.... Hahahah śmiech na sali, chyba już nie mieli pomysłów na rozwój akcji. Cieszę się że zostało już tylko 5 odcinków, bo serial niestety jest coraz bardziej naciągany...

Czy ktoś pamięta co znajduje się w teczce Arii? Co takiego zrobił Ezra za co mógłby trafić do więzienia?

Teoria bliźniaczki Spencer, która od pewnego czasu krąży, wydaje mi się jak najbardziej wiarygodna. Jej spotkanie na lotnisku z Wren... Jak dla mnie to mogła być jej bliźniaczka, jej zachowanie w stosunku do Ezry bylo podejrzane. Skoro producenci wpadli na pomysł dziecka Ali z Emily, to mogli też wpaść na motyw bliźniaków. Okaże się niedługo.

Mimo sentymentu do całego serialu,uważam że już czas go zakończyć.

Paula_96__

Też sądzę że Spotkanie Wern'a i "Spencer" coś śmierdzi, później od razu dostajemy scene od niej z domu z której wychodzi z pod prysznica, tak szybko by zdążyła wrócić ? Coś mi tu śmierdzi tak jak mówisz Bliźniaczką. Druga sprawą z lotniska jest to że lot Ezry rzeczywiście został odwołany bo słychać to w komunikacie którym podają na lotnisku, wiec czemu okłamał Arie ze nie został odwołany tylko zrobił to bo niby zrozumiał co Ona miała na myśli i wreszcie to do niego dotarło.

John__88

Będzie Avery Drake na 100%. Inicjały muszą się zgadzać.. pasuje tylko Avery Drake, Aria Drake (są też takie teorie, ale odrzucam), Alison Dilaurentis (nieeeee..)?. Zresztą nie wiem, po co byłaby scena z tymi 4-ma dziuniami, z którymi spotkały się Hanna i Emily, gdzie padło imię Avery..

Fani już dużo wcześniej przewidzieli, że Mary jest matką Spence i że Lukas będzie coś tam miał za uszami (były teorie, że jest A.D., ale jak wiecie już można je odrzucić), o dziecku Em i Ali nie wspomnę, bo też huczało.

Co do Arii - są teorie, ze była w ciąży, którą usunęła i niby nie chce, żeby to wyszło. Bo wyszłoby przy okazji, ze miała romans z Ezrą i Fitz mógłby niby pójść do paki.. Inna teoria to niby taka, ze to Aria zabiła Charlotte (pierwszy odcinek po time skipie i te jej dziwne schadzki z Ezrą po nocach, gdzie widzieli Charlotte).

ocenił(a) serial na 8
John__88

a lot Ezry nie został po prostu opóźniony?? a on postanowił wrócić do Arii i w ogóle nie czekać i nie lecieć.

Paula_96__

Z teczką prawdopodobnie chodzi o genialny plan Ezry by przyjechać do miasteczka i napisać książkę o dziewczynach. Jakby na to nie patrzeć śledził je wszystkie, o związku ze swoją uczennicą nie wspominając.

ocenił(a) serial na 8
Drakolica

nieeeee.... i za to trafiłby do więzienia??

czytałam gdzieś w necie teorię, że Aria była w ciąży i ją usunęła i ta wiadomość jest w aktach. Nie wiem skąd taki pomysł kogokolwiek, ale gdyby to była prawda, a Aria zaszłaby w ciążę z Ezrą będąc jeszcze w liceum to może za współżycie z małoletnią Ezra trafiłby do więzienia. I zapewne Ezra by o tym nie wiedział, bo A.D. powiedziało, że gdyby Ezra dowiedział się co jest w aktach Arii na pewno wybrałby Nicole, a ona odwiedzałaby go w areszcie.

maaajenka

Pewnie była w ciąży z bratem Ali, coś gdzieś kiedyś było powiedziane, że byli ze sobą. Plus nie zdziwię się, że to brat Ali jest też ojcem, ma się niby jeszcze pojawić w serialu.
SPOILERY
Plotki głoszą że to Melissa jest A.D. (też ma się podobno pojawić jeszcze)

ocenił(a) serial na 8
fureur

Ale w takim razie dlaczego Ezra mialby trafic do wiezienia?

ocenił(a) serial na 10
Immortal_73728

Sparco musiało się skończyć, bo Marlene spełnia oczekiwania widzów - endgame Spoby, endgame Emison.
Dziecko Em, X i Ali to po prostu jakaś pomyłka, ciągle mam wrażenie, że ktoś mnie zaraz obudzi z tego snu. Hanna zrobiła się tak okropnie irytująca, chodzi i ciągle na każdego warczy i krzyczy i chociaż jest moją ulubioną to powoli zaczynam mieć jej dosyć.
Chyba nie wiadomo, co znajduje się w aktach Arii - w tej altance pani D. były akta wszystkich poza Arią i Noelem, w końcowej scenie A.D. je miało.
A co do sceny "Spencer" i Wrena to coś mi od początku śmierdziało. Jeszcze nawet wtedy, kiedy porwano Hanne, jak Spence przyszła do niej we "śnie". Prawdziwa Spencer miała grzywkę, ta nie. Tutaj zwrócono uwagę na to, że po tragicznej konfrontacji z Marco. Spencer od razu ruszyła na wesolutkie spotkanie z Wrenem. Zupełnie inaczej ubrana, ktoś zauważył nawet, że bez zegarka.
Myślę, że Lucas ma coś wspólnego z A.D., ale sam nim nie jest. Tak samo jak Paige. Może to zła Bliźniaczka Spencer, ewentualnie Charlotte jednak żyje. Kto wie..

ocenił(a) serial na 8
haaaeee

na pewno rozwiązanie będzie równie absurdalne jak z Charlotte.

haaaeee

Widać, że Ashley przestała grać...

Immortal_73728

Aria wyglądająca jak Paige i brzmiąca jak Sydney :)

ocenił(a) serial na 7
Immortal_73728

Jak dla mnie kopia Arii ma dokładnie taką samą mimikę jak Mary Drake.

Immortal_73728

Skoro AD wie wszystko, to dlaczego nagle pyta Arie, gdzie pojechały dziewczyny i co robiły?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones