PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 151
ocen
7,5 10 1 72151
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Spencer a Jason

użytkownik usunięty

Jestem w trakcie sezonu 3 - po 14. odcinku... Czy kiedykolwiek Spencer zbliży się bardziej do Jasona? Np. on powie do niej: "siostro", "siostrzyczko", albo ona do niego "bracie", "braciszku"? Przytulą się, będą jak prawdziwe rodzeństwo? Trochę mnie to interesuje, bo myślę, iż mogliby oni być dla siebie oparciem... Może ktoś kto jest do przodu zna odpowiedź na moje pytanie?

użytkownik usunięty

Nie, nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek się do siebie zbliżyli...niestety...

użytkownik usunięty

To szkoda :( Z Melissą nie układa jej się za dobrze, od rodziców ciągle się oddala. Myślałem, że w Jasonie znajdzie namiastkę jakiejś rodziny, ale to by było chyba za dziwne. Ale w 14. odcinku zasugerowano widzom, że Jason jest wplątany w zabójstwo Garetta i próbę zabicia Arii, więc chyba lepiej, że się nie zbliżyli do siebie...
Dziękuję za odpowiedź :)

użytkownik usunięty

Nie chciałabym spojlerować, ale to nie Jason zabił Garretta. Właściwie nie zostało do końca wyjaśnione, kto to zrobił - kolejny niedokończony wątek. ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones