PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 138
ocen
7,5 10 1 72138
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Hej. Polecicie podobnie wciągający i trzymający w napięciu serial młodzieżowy? nie w stylu gossip
girl.

ocenił(a) serial na 7
so_ulka

Szkoła złamanych serc, Skins :P.

ocenił(a) serial na 7
walker666

El Internado super serial.

ocenił(a) serial na 7
walker666

Rzeczywiście świetny serial. A Szkoła Złamanych Serc - ile to lat temu leciało w tv...

so_ulka

Wyspa Harpera, Persons Unown, The Killing i Detektyw (chociaż te dwa, to już takie typowe kryminały, ale trzymają w napięciu)
Właściwie, to żaden z nich nie jest młodzieżowy, Lying Game jest młodzieżowy. No i był kiedyś taki fajny serial Szkoła Przetrwania, chociaż nie pamiętam, czy jakoś specjalnie kryminalny był, ale fajny;)

ocenił(a) serial na 7
akima_

Akima wymieniłaś wszystkie moje ulubione seriale :) Szkołę Przetrwania ostatnio odświeżyłam oglądając na CBS.

Lilka840

Ja chciałam ją obejrzeć jeszcze raz, ale nie mam za bardzo skąd ściągnąć, próbowałam na torrentach, ale nie ma:/ Online też nie mogę znaleźć.

ocenił(a) serial na 7
akima_

Powiem szczerze, że teraz mnie ten serial już tak nie wciągnął jak kiedyś. Ale pamiętam że podobnie było z Jeziorem Marzeń i Roswelem - kiedyś uwielbiałam te seriale a jak ostatnio do nich wróciłam to nie było zachwytu - człowiek się z czasem zmienia.

Lilka840

Roswell też niedawno jeszcze raz oglądałam i rzeczywiście, to już nie to samo WOW, co kiedyś. Ostatnio też ściągnęłam sobie Asy z klasy, żeby powtórzyć, to też był nawet fajny serial;)

ocenił(a) serial na 7
akima_

Pamiętam, pamiętam niestety przestali go kręcić i urwali (chyba po 2 sezonie) z tego co pamiętam w bardzo ciekawym momencie.

ocenił(a) serial na 7
so_ulka

Dziewczyny podały naprawdę fajne filmy - ja dodam jeszcze Twisted i starszy serial Roswell, a skoro Walker proponuje Internat (naprawdę świetny) to może kolejny hiszpański El Barco i ewentualnie Gran Hotel (kryminał może nie typowo młodzieżowy ale fajny). Ja jako małolata uwielbiałam Buffy i Anioła Ciemności. Jak lubisz taki klimat to spróbuj może The Walking Dead - tam nie brakuje napięcia.

Lilka840

Haha! Widzę, że jesteśmy bardzo gustopodobne, jeśli chodzi o seriale;) El Barco i Gran Hotel nie widziałam, ale chyba muszę zobaczyć;)

ocenił(a) serial na 7
akima_

El Barco na początku bardzo mnie wciągnęło, potem odcinki były gorsze - ale może to tylko takie wrażenie bo oglądałam je na AXN a oni robią duże przerwy między seriami ( Internat w tv to nadawali przez ponad 5 lat). Gran Hotel jest moim zdaniem super, bardzo wciąga i gra jeden aktor z internatu. Jestem na razie po dwóch seriach.

ocenił(a) serial na 7
Lilka840

Jeśli nie oglądałaś jeszcze to spróbuj oglądnąć Revenge (Zemstę).

Lilka840

Też właśnie słyszałam, że zemsta jest dobra, chociaż widziałam przelotnie parę kawałki odcinków chyba na FOXie i jakoś mnie nie wciągnęło, ale to może dlatego, że nie oglądałam od początku.

ocenił(a) serial na 7
so_ulka

Pamiętam że dużą popularnością cieszył się kilka lat temu serial Weronika Mars - nie oglądałam wprawdzie ale chyba sprostałby twoim wymaganiom :)

Lilka840

O właśnie! Zapomniałam o tym serialu, bardzo go lubiłam, chociaż dziwnie się skończył, jakby się nie skończył. Miała być podobno jeszcze 4 seria, ale producenci się chyba rozmyślili.

so_ulka

Przypomniał mi się jeszcze jeden fajny serial! Chyba nawet i młodzieżowy, i trzymający w napięciu;) Pasadena. Raz, dawno temu leciał na Polsacie chyba i od tamtej pory go nie widziałam, nie wiem, czy można go teraz gdzieś jeszcze obejrzeć, ale warto. Sama bym go jeszcze raz zobaczyła;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones