PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 147
ocen
7,5 10 1 72147
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Jak Wasze wrażenia po 13 odcinku? Ja jestem świeżo po i powiem szczerze, że zaczną mnie denerwować ciągły brak odpowiedzi na nurtujące pytania i dokładanie nowych wątków + odgrzewane kotlety.
Na plus w tym odcinku jak dla mnie wspólne sceny Arii i Em. Genialna współpraca, podobało mi się to "osaczenie" Sydney.
Płaczący telefon- myślałam że będzie to zadanie dla Alison. Swoją drogą, czy ona w końcu powie dziewczynom o ciąży?
Fajnie, że Hanna była szczera z Calebem i powiedziała mu o grze. W sumie wymusiła to na niej sytuacja z kukłą, ale jednak zawsze coś.
Gdzie podziała się tak chętna do pomocy Hannie Mona?
Podobały mi się również wspólne sceny Spencer i Marco. Mogliby stworzyć związek.
Natomiast śmierć Yvonne sprawiła, że zbierałam szczękę z podłogi. Serio, Marlene?! Nie byłam może jej wielką fanką, ale kurde, była naprawdę fajną, uprzejmą i najbardziej niewinną osobą w tym mieście i nie zasługiwała na śmierć w dniu własnego ślubu...
Scena Toby'ego i Spencer po śmierci Yvonne rozwala na łopatki. Troian i Keegan zrobili świetną robotę, było mega realistycznie.
Co do cholery Nicole robi w The Brew?!
Furey dostał przesyłkę z palcem... Rollinsa?
Ogólnie podsumowując coraz bardziej mam wrażenie, że bez sensu była ta przerwa aż 9 miesięcy, jak na razie uważam, że odcinki 7B są średnio fajne.

Tina_93

bez sensu jest to, ze ok skupiaja sie na rozmemlanych watkachi tak przepadly 3 odcinki... a zero odpowiedzi, jak cos sie nie zacznie dzias to chyba padne...

ocenił(a) serial na 7
Tina_93

Spencer niedawno była wielce postrzelona ale w pinponga naku*wia :/

zap4

Haha, nooo dokładnie xD Ile od tego postrzelenia minęło, ze 2-3 tygodnie? Masakra, niby scenarzyści są profesjonalistami, ale często okazuje się jak bardzo nie znają realiów...

Tina_93

A mnie się wydaje, że Alison nie było w tym odcinku, bo pojechała "pozbyć się problemu" związanego z niechcianą ciążą. Zauważyłyście jak Em się miotała, gdy dziewczyny zapytały gdzie jest Ali? Odcinek do tyłu była zresztą sytuacja, w której Emily pytała ją co zamierza zrobić z ciążą, a ona mówiła, że jeszcze nie zdecydowała. To chyba jednak zdecydowała...

miss_kaprys

Na bank urodzi :P

miss_kaprys

Wydaje mi się że nie masz racji. Scenarzyści tego serialiku nie pozbyliby się takiej kopalni złota jeśli chodzi o sceny, które nic nie wnoszą. Coś z tą ciążą jeszcze będzie, nawet jeśli tylko wielki szok jak się pozostałe dziewczyny dowiedzą. A nawet jeśli miałaby dokonać aborcji to na pewno nie zrobiliby tego poza wizją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones