PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549022}

Słowo na R

The Big C
7,8 1 804
oceny
7,8 10 1 1804
Słowo na R
powrót do forum serialu Słowo na R

Po prostu zaniemówiłam. Końcówka była idealna. Świetne zakończenie całego serialu. Ogólnie
bardzo dobre wyjaśnienie i pozamykanie wszystkich wątków . Sean zdecydował się na operację i
oddał nerkę nieznajomemu, Adam spełnił marzenie mamy i skończył szkołę przed jej śmiercią,
Cathy pogodziła się z ojcem. Ostatnia scena, ta muzyka w tle, spotkanie z Marlene.. Bardzo
smutne i piękne zarazem.

ocenił(a) serial na 8
akniezka1

Finał był świetny, po prostu tak to wszystko musiało się skończyć... W tej serii więcej było do płaczu tak naprawdę niż do śmiechu, ale inaczej tego nie można było pokazać. Naprawdę się wzruszyłem (i nie wstydzę się do tego przyznać) w momencie gdy Adam wrócił do domu z dyplomem ukończenia szkoły, łezka mi się też zakręciła przy ujęciu martwej Cathy... Co do samej końcówki to scena z tym aniołem i przejściem do innego świata była lekko niepotrzebna i zepsuła zakończenie, bo już sama scena z basenem i z Marlene była po prostu piękna, brakowało mi jeszcze po drugiej stronie Lee, w końcu też odegrał bardzo ważną rolę w życiu Cathy... Ale wiadomo Hugh Dancy gra teraz w Hannibalu i pewnie terminy mu nie pozwalały na zagranie choć tak małego epizodu, a szkoda...
Podsumowując, to było genialne zakończenie bardzo dobrej serii, i świetnego serialu.

ocenił(a) serial na 8
psycoma

właśnie, Lee był wspaniałą postacią i Caty tez się z nim związała, bardzo go brakowało. no ale fajny serial, wspaniała Laura Linney! no i John Hickey jako Sean <3

ocenił(a) serial na 8
akniezka1

Zgadzam się, to zakończenie było idealne. Żadne inne by nie pasowało, byłoby sztuczne i przekłamane. nie pamiętam kiedy tak płakałam na jakiś filmie czy serialu

ocenił(a) serial na 8
nuria_2

To racja, ja przyznaję się,ze płakałam jak bóbr, gdy Paul przyszedł z peoniami, bo gdy je kupował już wiedziałam jak się wszystko dalej potoczy. I już moje kanaliki łzowe się uruchomiły, gdy Adam uzyskał dyplom, no a potem poszłooo. Zobaczyliśmy tylko reakcję Paula na śmierć Cathy i to wystarczyło - wiedzielismy,że był najsłabszy z nich wszystkich, jak wybuchnął w scenie, gdy szykowali się na przyjazd Cathy z hospicjum.
Przepiękna końcówka serialu.

ocenił(a) serial na 9
akniezka1

Oj...to trudne...bo jestem po dobrym winie no i po finale tej serii, którą nota bene zacząłem oglądać już parę lat temu przy okazji promocji do Weeds. Tak zżyłem się z problemami tejże rodzinki, że w danej chwili samo wymówienie słowa "Cathy" powoduje zbytnie zamglenie oczu by dalej pisać. To był świetny serial...jeden z takich co uczy nastawienia do życia... i nawet nie chodzi o to, że pozytywnego, ale nawet bojowego jak trzeba. Wiele się też zmieniło prywatnie w moim życiu od czasu rozpoczęcia powiedzmy sobie długiej wędrówki z Cathy, dlatego podwójnie przeżywam fakt, że finału nie przyszło mi oglądać z pewną osobą, która mam nadzieję kiedyś, już osobno obejrzy go i kto wie, może pozytywnie pomyśli o mnie. Laura Linney znana jest z wielu trudnych ról, ale dla mnie już zawsze będzie na pozór poukładaną Cathy, która wyrok potraktowała jako szansę i pomimo przeciwności losu zawsze szła pod prąd do przez siebie wyznaczonego celu. Pozdro.

ocenił(a) serial na 8
akniezka1

Ach, zgadzam się...
Nic nadzwyczajnego, też się popłakałam. Bardzo fajne, nieprzesłodzone zakończenie. Nie będę się po Was powtarzać z pozamykaniem wątków. To jeden z niewielu seriali, po którego ostatnim odcinku nie czułam niedosytu, że czegoś jeszcze chciałabym się dowiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
Frida_2

Smutek, ale to ważne, że serial się skończył w taki właśnie sposób. Przeżyłam ten finał niemal tak jak ostatni odcinek Six Feet Under. Laura Linney doskonała, seriale przejęły emocje, które kiedyś można było odnaleźć w fabułach. Dziś trudno byłoby mi się tak wzruszyć w kinie.

ocenił(a) serial na 9
nieogarniam

Finał był faktycznie bardzo w stylu Six Feet Under (najlepszego serialu jaki świat widział z najpiękniejszym zakończeniem wszechczasów). Jestem świeżo po seansie. Powiem tylko, że nigdy nie spodziewałbym się czegoś takiego po tym serialu. Dziękuję za niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones