PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35922}

S.O.S.

7,0 692
oceny
7,0 10 1 692
S.O.S.
powrót do forum serialu S.O.S.

PRL w tle

ocenił(a) serial na 9

Wspaniały serial, ze wspaniałym klimatem. Duzy fiat, ciagle rozmowy telefoniczne, półki pełne zagranicznych alkoholi, czarno-białe fotografie, kłuse spódniczki mini, ciepłe boazerie i czerwonawe lampy.
Zaś na pierwszym planie trzymająca (o dziwo!) w napięciu fabuła. Morgenstern nieźle zakręcił ten film, bo sam byłem zdziwiony prawdziwym obliczem studenciaka z architektury i rodzinnymi koligacjami pani Gizeli i pana Wiesia.

polecam!

filipmosz

Pomocy!

Moj dziadek zagral w tym serialu drugoplanową rolę (na kutrze). Gdzie szukać tego serialu?

twozniczka

Pewnie już serial namierzony, bo lat kilka minęło, ale gdyby nie, daj znać ;)

użytkownik usunięty
filipmosz

Kolejny raz słyszę w dyskusji o filmie: PRL wspaniały itp itd ...to po uja to obalaliście??

ocenił(a) serial na 9

Nie denerwuj się tak,to w wielu wypadkach tylko tęsknota za młodością...

to nie my, tylko wujki, którym się wdawało, że sam fakt obalenia PRL, uczni z nich wielkich biznesmenów, ze złotymi kartami kredytowymi. A teraz grzebią po śmietnikach :D

użytkownik usunięty
marjo

no właśnie, dlatego o ustroju nie powinna decydować holota z ulicy tylko rada mędrcow

Fajnie, tylko że w tym temacie nikt nie napisał, że PRL był wspaniały.

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

W porównaniu do dzisiejszej dupokracji tuska to był raj. Ale złodzieje zawsze będą mieć odmienne zdanie.

ocenił(a) serial na 9

Tusk nie ma tutaj nic do rzeczy. Myślisz, że jak przyjdzie ktokolwiek inny to ludzie się zmienią? bzdura

Gajowy_w_akcji

No i się k... zmieniło...

ocenił(a) serial na 9
jan_niezbedny0

K... niestety... U mnie też zresztą - wiadomości w telewizji publicznej nie jestem w stanie oglądać, wiec te kanały omijam

Niby tak, tyle że Tusk rządził od 2007. Znaczy przed 2007 niby zayebiście było?

A poza tym, co powiedzieć o tym burdelu , co jest teraz?...

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Jak to co? Pani Beata Szydło powiedziała ze wystarczy nie krasc. I działa.

Fakt - chapią pięć razy więcej, niż wszyscy inni wcześniej, a kumoterstwo w parę chwil wywindowali wyżej niż Himalaje :)

ocenił(a) serial na 9
jan_niezbedny0

Dokładnie. Niejaka pani Sadurska to przykład sztandarowy

Gajowy_w_akcji

26 baniek z budżetu na walkę z zanieczyszczeniami, lekką rączką przelane na konto szui z Torunia już na dzień dobry "dobrej" zmiany wyjaśniało wszystko na jej temat.
Zresztą kto ma oczy, uszy i rozum dobrze wiedział już wcześniej, co to za zaraza.

ocenił(a) serial na 9

Zwłaszcza w przypadku niejakiej pani Sadurskiej... "wybitnego eksperta"...Kolego, w KAŻDEJ władzy ktoś kombinuje, to dziecinada myśleć, ze wszyscy z PO byli be, a wszyscy z PIS są super, skoro z wiadomości TVP zrobili coś na kształt dziennika telewizyjnego z PRL. Nie wiem ile masz lat, ale ja pamiętam dzienniki DOKŁADNIE i nawet wtedy nie było takich manipulacji faktami

Gajowy_w_akcji

Ależ pamiętam. Gdybym nie pamiętał, to bym tego nie pisał.

Różnicę widzę tylko taką, że komuchy PiSowskie są na niższym poziomie intelektualnym, niż tamte (a to "zasługa" poziomu władz partii...), choć niejeden pisior to nic innego jak przechrzta z PZPR, no i prowadzący "Wiadomości" nie mają jeszcze mundurków.

Ale to wszystko nie zmienia faktu, że i tak najbardziej martwi poziom społeczeństwa, które dało własne państwo w prezencie takim szujom - wystarczyło, że się zwąchały z wiecznym właścicielem polskich umysłow - klerem i głośno pokrzyczały, że wszyscy poza nimi to złodzieje, komuchy i nie-Polacy...

Gajowy_w_akcji

Sorry, to oczywiście pisałeś nie do mnie - android mi szaleje i przeskakuje, no ale sens pozostaje ten sam.

ocenił(a) serial na 9
filipmosz

Aż dziwne, że Amerykanie tego pomysłu nie kupilli, bo klimat serialu był niesamowity

filipmosz

Ja dopiero dziś zaczynam, ale klimatycznie jest świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones