PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695610}

Salem

7,0 11 713
ocen
7,0 10 1 11713
Salem
powrót do forum serialu Salem

Obejrzałem 3 odcinki i jakoś mnie nie przekonuje choć lubię takiego typu seriale

ocenił(a) serial na 6
Red_Monster

Warto serial się rozkręca, oczywiście jak ktoś lubi klimaty purytan i czarownic. Ma wady jak każdy obecnie film czy serial ale wciąga. Zalety także ma i jak dla mnie więcej zalet niż wad.

ocenił(a) serial na 10
rafib1975

Cóż,powiem tak.Od strony takiej czysto rozrywkowej,to serial może dupy nie urywa,bo jest raczej skierowany do określonego odbiorcy,który będzie czuł takie klimaty,bo to otarcie się o filmy kostiumowe i takie tam,w dodatku tematyka i czasy w których jest osadzony,nie każdemu to się spodoba.Ja tam osobiście aż sam się zdziwiłem,że mi się to spodobało,ale mi się spodobało.Serial ma świetny klimat,jak dla mnie i raczej nie pamiętam,żebym się nudził.Dodatkowo lubię filmy grozy i tematykę nadprzyrodzonych mocy itp. a tu mamy wszystkiego po trochu.

Red_Monster

Ja na razie obejrzałam jeden odcinek i muszę stwierdzić, że serial zupełnie mnie nie wciągnął. Uwielbiam filmy i seriale kostiumowe, wprowadzające w konkretne epoki, tak samo jak lubię filmy grozy, ale ten odcinek wywoływał u mnie jedynie śmiech i obrzydzenie. Też się zastanawiam, czy warto kontynuować oglądanie

Red_Monster

Patrząc na to jak oglądałem pierwszy sezon-czasem z musu brnąc przez pewien odcinek,innym razem z wielkim zaciekawieniem. Koniec sezonu bardzo dobry,ciekawe motywy.

Podsumowując - sezon jako całokształt wypada bardzo pozytywnie - a wcale fanem kostiumowych przebieranek nie jestem :) Na pewno będę kontynuował oglądanie serialu xD

Red_Monster

Nie warto, nuudyy.

ocenił(a) serial na 3
Red_Monster

Mnie zniesmaczył, nie moje klimaty. Za ohydny jak American horror story.

ocenił(a) serial na 3
kejtnova

Same manipulacje i intrygi, zero baśniowej fantazji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones