PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703669}
5,4 2 385
ocen
5,4 10 1 2385
Sama słodycz
powrót do forum serialu Sama słodycz

13? MA być drugi sezon? Bo jeśli nie, to czemu 13 odcinek tak dziwacznie się skończył? Zero wyjaśnionych spraw.

ocenił(a) serial na 9
JustFurious

no właśnie ma nie być drugiego sezonu niestety. a ostatni odcinek zakończył się bez wyjaśnienia.

anetka5000

Kręcąc serial myśleli, że będzie sukcesem - jak Przepis na życie - ale się przeliczyli. I takie są efekty ;<

Blaczek

Scenarzyści zostawili sobie ''otwarte drzwi'' to jedno. A drugie to przedobrzyli z Adamczykiem , ktorego jest już za dużo w tv, komedie ,seriale, reklamy itd. Popularność popularnością, ale doszło do tego, że nowy serial czy film to kolejna odsłona, kontynuacja tego co juz było. Na doczepkę Musia, ogolnie sympatyczna postać, ale w duecie z Adamczykiem jednoznacznie kojarzy się z Przepisem Nutka i Andrew.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Oglądałam i Przepis na życie i Samą słodycz, ale Musia ani razu nie skojarzyła mi się z postacią Nutki( w duecie zAdamczykiem również). Kompletnie 2 różne seriale, oba ok.

JustFurious

i bardzo dobrze, że nie będzie bo wyjątkowo irytujący serial.

divinaa

jak praktycznie wszystkie tvnowskie produkcje gwoli ścisłości

JustFurious

Niby tak aczkolwiek dałam radę obejrzeć Przepis na życie ( chodz przeciągali już z kolejnymi sezonami). Obecnie oglądam Lekarzy i jest ok.
Oczywiście wszystkie te seriale oglądam z przymrużeniem oka...ale tej Słodyczy to już nie dałam rady. Zresztą widać, że nie tylko ja skoro nie nakręcili kolejnych sezonów. Może kolejne ich produkcje będą nieco bardziej życiowe..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones