PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538788}

Scooby-Doo i brygada detektywów

Scooby-Doo! Mystery Incorporated
7,2 5 493
oceny
7,2 10 1 5493
Scooby Doo i brygada detektywów
powrót do forum serialu Scooby-Doo i brygada detektywów

Niedawno zacząłem oglądać brygadę detektywów i uważam, że jest to serial wybitny, który troszeczkę ociera się o genialność. Jestem dopiero w pierwszej połowie 1 sezonu, a już zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jest to pierwszy serial o scoobym, który naprawdę wywołuje u mnie dreszcze. Klimat tej animacji jest niezwykle mroczny. Sama fabuła jest też mocno intrygująca i tajemnicza. Scenarzyści nie zapomnieli też o dostarczeniu niezłej dawki śmiechu. Po raz pierwszy pojawiły się też wątki miłosne, które są bardzo dobrym pomysłem. Bardzo mi Daphne imponuje swoją walką o miłość Freda. Jej piosenka w siódmym odcinku była po prostu wzruszająca. Wszystkie te elementy w połączeniu ze sobą tworzą cudną mieszankę. Warto też zauważyć że serial jest przeznaczony dla starszej widowni, głównie dla nastolatków, którym ja sam jestem. Młodsi fani Scoobyego chyba będą jeszcze musieli trochę podrosnać. Nie wiem czemu ten serial ma taką niską ocenę, ale się tym nie przejmujcie. Niektórzy po prostu nie potrafią albo nie chcą doceniać dobrych filmów. Podsumowując jeszcze raz powtórzę że serial jest niesamowity i zdecydowanie polecam. Jestem bardzo ciekawy co się dalej wydarzy, a jeżeli drugi sezon jest jeszcze lepszy, to się nie mogę doczekać. Na pewno to sobie kupię na dvd i dołożę do swojej kolekcji najlepszych moim zdaniem filmów. Jeszcze raz serdecznie polecam. Jeśli ktoś się ze mną zgadza to czekam na opinie.

ocenił(a) serial na 9
gregorzy

Popieram. Nie rozumiem tylko skąd taka niska ocena.

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Napisałem, że ocena jest niska, ponieważ uważam, że serial zasługuje na trochę więcej niż 6.8. Każdy ma swoje własne kryteria oceniania, chociaż mnie zadowoliłby wynik 7.5 co najmniej, a i tak uważam, że zasługuje na 8 jak nie wyżej. Ale to jest w końcu filmweb i wiadomo jakie tu są oceny. I tak się tym nie należy przejmować. Ważne, że serial się podoba i jest doceniany przez przynajmniej niektóre osoby.

ocenił(a) serial na 9
gregorzy

Ja dałem 9.
Na IMDB ma ocenę 7,9.

użytkownik usunięty
gregorzy

Chyba żartujesz? Ten serial to totalny gniot. Polecam pierwsze seriale ze Scooby'm: mają lepsze rysunki postaci (tutaj są natomiast jakieś krzywe ryje), humor, fabuły odcinków itd. To natomiast nie jest wcale prawdziwy Scooby Doo, zaś William Hanna oraz Joseph Barbera się pewnie w grobie przewracają na widok tego czegoś.

ocenił(a) serial na 10

Masz prawo do swojego zdania. Wcale nie musi ci się podobać, bo to jest po prostu kwestia gustu. Oczywiście nie mam nic przeciwko starszym serialom o Scoobym, a na temat brygady detektywów tak się wypowiadam bo zrobiła na mnie wrażenie. To, za co cenię ten serial to przede wszystkim kompletnie coś nowego, intrygujące wątki między bohaterami, ciekawe zaprojektowanie Kryształowego Zdroju i oczywiście pomysł na niezwykłą zagadkę dysku planisfery. Szczerze mówiąc to na początku tez się nie mogłem przyzwyczaić do nowych rysunków, ale po kilku odcinkach to wrażenie znikło. Ciebie oczywiście takie coś nie musi pociągać i dobrze to rozumiem. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones