PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 822
oceny
7,1 10 1 11822
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Ostatnio głośno jest o informacji, że 3 sezon Scream ma być z nową obsadą i zupełnie inną historią. Produkcja na tę chwilę jeszcze tego nie potwierdziła(no chyba, że się mylę) ale wszystkie znaki na niebie mówią, że to właśnie fakt. Zdecydowana większość stron pozmieniała już informacje o tym serialu a sami aktorzy na swoich prywatnych kontach napisali, że to niestety prawda i dziękowali każdemu z osobna:((((

+ gdzieś wyczytałem, że możliwa premiera trzeciego sezonu odbędzie się 30 maja.

ocenił(a) serial na 10
Screamomaniak

to chyba jakiś żart

Screamomaniak

Szkoda, że nie pociągneli tego dalej, ale w sumie moze stworza parę kolejnych sezonów w tym klimacie.( przynajmniej taka mam nadzieję )W sumie to ile tej biednej Emmie może się jeszcze przydazyć nieszczęść :) :)

ocenił(a) serial na 9
Screamomaniak

Już potwierdzone...

ocenił(a) serial na 10
Dagmii

a premiera kiedy?

ocenił(a) serial na 9
Mrowlanin

Chyba jeszcze nie ma oficjalnie ustalonej daty, a przynajmniej ja nigdzie nie znalazłam.

ocenił(a) serial na 9
Dagmii

Ale szukając daty znalazłam info, że ma powrócić postać Maggie

ocenił(a) serial na 8
Dagmii

Tracy w 100% mówiła na twitterze że nie powróci do scream xD jeszcze zanim sie pojawiło info o reboocie, daty jeszcze nie ma, ale nawet jeszcze nie kręcą bo nie mają całej obsady, już wyciekły do netu audycje do nowych postaci (wszyscy to praktycznie nieznani aktorzy i aktorki) , ale nie jest tak źle w mojej opinii szczególnie postać got-podobną Beth od razu pokochałem i Cassidy Mack w jej roli która mam nadzieję dostanie tę rolę bo najbardziej pasuje.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

O kurcze racja, źle przeczytałam, sorka XD

ocenił(a) serial na 8
Dagmii

Wiadomo juz kiedy bedzie 3 sezon?

ocenił(a) serial na 8
monika220

Nie, data akuratnie jest jeszcze nieznana, ale myślę że na pewno nie na wakacjach, jeszcze nawet nie nagrywają, (nadal nie wybrali chyba jeszcze osób do danych ról, choć już audycji wiele wypłynęło do każdej postaci nowej). Myślę że możliwe jest że w jesieni będzie (październik może?), ale to nic oficjalnego.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Ok dzieki za odpowiedz. Beda inne postacie, ale i tak chetnie obejrze. Szkoda, ze nie bedzie w wakacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones