PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253914}
8,2 21 413
ocen
8,2 10 1 21413
8,0 3
oceny krytyków
Sensacje XX wieku
powrót do forum serialu Sensacje XX wieku

szkoda że dziwnym trafem, na kretyńskie seriale czy różnego rodzaju show kasa się zawsze znajdzie, nie pisząc o zarobkach obecnych gwiazdeczek TVP. Dobrze że chociaż są powtórki na tvp historia i w necie

ocenił(a) serial na 10
Przemo00116

a wiesz co to ogłupianie społeczeństwa??. Debilem jest prościej sterować. Przykład obecna matura - rozwiązywanie testów. Brak myślenia, własnej inwencji - niczego. Rośnie społeczeństwo idiotów. Takim jest łatwiej wszystko wmówić i zaprzęgnąć do niewolniczej pracy. Dlatego lecą debilne programy w stylu ,, trudne sprawy" zamiast program Wołoszańskiego.

ocenił(a) serial na 10
magik30

Zgadzam się. Dobrze, że jeszcze Internet mam i TVP Historię, więc mogę coś oglądnąć.

magik30

Ale czego wymagać od ludzi glosujących na takie partie jak PO albo PSL...

ocenił(a) serial na 10
Motorcycle_Boy

wszystkie partie w Polsce to dno i 10 metrów mułu

magik30

Tak, ale wyborcy tego bardziej konserwatywnego obozu są nieco bardziej zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu historii. Natomiast PO kojarzy mi się raczej ze źle pojętą "postępowością" - dlatego właśnie przywołałem tę konkretną partię.

Motorcycle_Boy

Ciekawe.
Czy to ta szczególnie "poszerzona wiedza z zakresu historii" każe im wykrzykiwać banialuki porównujące PO do komuny?... :)))

Bo moim zdaniem to akurat symptom totalnego nieuctwa, by nie rzec wprost - zidiocenia.

jan_niezbedny0

Pierwsze słyszę o porównywaniu PO do komuny, w każdym razie na poziomie ogólnym. Chyba z SLD ci się kolego pomyliło.

Oczywiście zawsze jest jakaś mała grupka obrzucająca sie miechem i to po obu stronach barykady; z jednej strony straszenie komunizmem, z drugiej faszyzmem.

Motorcycle_Boy

Widać nie słuchasz, albo słuchasz niedbale, skoro pierwsze słyszysz. Prezes "zbawca" porównuje regularnie od lat, a partyjna gawiedź jak echo te banialuki powtarza.
Dlatego piszę o zidioceniu - bo po 1: co innego konstruktywna krytyka, a co innego permanentne insynuacje i maniakalne rojenia wynikające jedynie z fizjologicznej wręcz potrzeby dokopania znienawidzonemu rywalowi, zaś po 2: u ogromnej części elektoratu PiS powtarzanie owych durnot idzie w parze z tęsknym wspominaniem PRL-u...

jan_niezbedny0

Chyba masz lekkie problemy z makówką, skoro regularnie od lat słyszysz porównania PO z komunistami. Siedzę trochę w polityce i dobrze wiem co się mówi po obu stronach barykady. Nie wciskaj mi wiec tutaj swoich niepopartych niczym teorii, bo to są wyłącznie twoje osobiste fantasmagorie.

Zresztą epitety odnoszące się do JK, już abstrahując od tego po której stronie barykady stoję ja, jasno pokazują, ze jesteś człowiekiem kierującym się emocjami, a nie logiką.

Motorcycle_Boy

Z logiką to akurat niewiele masz wspólnego, choć jak widzę sporo do gadania na jej temat, z czystymi uszami też raczej nie, skoro "siedząc w polityce" masz tak mgliste pojęcie o tym, co w niej słychać. Chyba, że słyszysz tylko to co chcesz.

A o emocjach i problemach z ich nadmiarem też bym na twoim miejscu nie wspominał, sięganie po "argumenty" typu: "problemy z makówą" wobec rozmówców najlepiej świadczą o tym, kto się zaczyna gotować i sięgać po pomyje.
Ale ze względu na sympatie, które przejawiasz wcale mnie ten poziom nie dziwi.

Co do "niczym nie popartych teorii": Porównywanie oponentów do ZOMO, majaczenie o "reżimie" i "komunie" to są powszechnie znane fakty, a nie wymysły. Zaprzeczać im mogą tylko zacietrzewieni kaczyści.

I poczytaj sobie w słowniku o epitetach.

jan_niezbedny0

Porównanie oponentów do ZOMO, to nie to samo co porównanie zachowania oponentów w konkretnej sytuacji do zachowania członków ZOMO. Ogarniasz różnice?
Elementarna logika się kłania.

Oczywiście cały czas zakładam, że wspomniane porównanie padło z czyichś ust w oficjalnej, bądź nieoficjalnej rozmowie, bo na chwile obecna nie podałeś żadnych przykładów. Czekam na te "powszechnie znane fakty".

No chyba, że piszesz to co każe ci twój oficer prowadzący :)

Motorcycle_Boy

Jak już pisałem - lepszy spec od logiki z ciebie.

I podoba mi się ten tekst o oficerze prowadzącym, lepszego potwierdzenia moich słów nie mógłbym się spodziewać :). Coraz wyraźniej widać z jakiego wora wylazłeś.

ocenił(a) serial na 10
Motorcycle_Boy

wyborcy PiSu ?? dla mnie to też debile skoro wierzą w teorię zamachu. To był zamach ale niedbalstwa z polskiej strony + burdel rosyjski. Rosjanie doskonale rozgrywają tą sytuacją. Oni mają jedną z najlepszych dyplomacji na świecie.

magik30

Ogólnie racja, z tym, że nie ma co porównywać prywatnego Polsatu z ponoć misyjną (z założenia) TVP.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

Polsat czy żydowskie tvn mają taką pozycję i chcą się przedstawiać za opiniotwórcze a wiec powinni dbać o rozwój duchowy społeczeństwa oraz za prawdziwy przekaz informacji. Pana Wołoszańskiego zwyczajnie zniszczono tzw teczkami. Najwyraźniej jego działalność komuś przeszkadzała. Podobnie z Generałem Petelickim który mówił o burdelu w Polsce. To był człowiek honoru który ucząc polskich komandosów (czołówka świata) był w śród tarcz na ćwiczeniach z ostrą amunicją (udawał zakładnika). I ktoś mi chce wmówić że załamał się ??.

Oświadczam że nie mam kłopotów i nie planuje samobójstwa 20.04.2014

ocenił(a) serial na 9
Przemo00116

TVP chyba chce za wszelką cenę zniechęcić ludzi do płacenia abonamentu,płaczą że ludzie mało płaca a na płace dla"gwiazdeczek" ich stać.Zdjąć nie denne seriale i zrobić coś fajnego jak sensacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones