PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799120}
7,4 9 254
oceny
7,4 10 1 9254
Seven Seconds
powrót do forum serialu Seven Seconds

drugi sezon

ocenił(a) serial na 7

Myślę, że będzie drugi sezon bo jak dla mnie film jest niedokończony

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

Oby! Dawno żaden serial nie wzbudził we mnie tylu emocji.

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

Ja też liczę bardzo na drugi sezon. Jeśli nie samą sprawę wypadku, to chociaż temat korupcji mogliby pociągnąć dalej.

ocenił(a) serial na 7
kallarepa

Chodzi mi też o oficjalne wyjaśnienia zabójstwa młodej cpunki, przecież jest świadek porwania

ocenił(a) serial na 8
MrTheKozak

Chodzi Ci o tego ćpunka ze schroniska, który przywitał psa słowami: are you lost? :D

ocenił(a) serial na 7
rashell

tak

MrTheKozak

Powinni ćpunce pobrać próbki DNA spod paznokci (wiem ,ze podrapała jednego z policjantów)

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

Tak jest, nikt za nie nie odpowiedział. Podobnie z resztą jak ze sprawą Brentona

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

Podobno jeśli powstanie kolejny sezon, będzie poświęcony innej historii.
Spodziewałam się, że nie będą wracać do sprawy Brentona.
Akcja nadal ma się rozgrywać w Jersey City.
Źródło:
https://decider.com/2018/03/07/seven-seconds-netflix-when-is-season-2/

ocenił(a) serial na 6
kallarepa

Jeśli tak to lipnie. Zakończenie jest obrzydliwie bez wyrazu, niczym splunięcie na chodnik po uprzednim głośnym odchrząknięciu. Drugi sezon chyba sobie daruje.

ocenił(a) serial na 9
ruster

Mysle, ze dokladnie taki byl zamysl tworcow

ocenił(a) serial na 9
ruster

Zakończenie jest idealne. Brak happy endu, tylko szara rzeczywistość. A może i był happy end na swój sposób? Tam nie było postaci zero-jedynkowych.

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

A jednak skasowany. It's official.
Szkoda.

ocenił(a) serial na 8
MrTheKozak

Szkoda że nie będzie drugiego sezonu. Został mega niedosyt po tym finale...

ocenił(a) serial na 8
viceroygp

prawda

ocenił(a) serial na 9
MrTheKozak

Skończył się idealnie. Brak happy endu, czyli brak typowo hollywoodzkiego zakończenia. Tak naprawdę zło wygrało. Aczkolwiek w tym filmie moim zdaniem nie było postaci zero-jedynkowych, z podziałem na całkowicie dobrych i złych. Każdy miał coś za uszami. DiAngelo (jeśli ktoś oglądał uważnie) jest wrażliwym facetem, mimo, że kreuje się na twardziela. Mimo to, ma na sumieniu 2 życia (pośrednio), a jednak nie poszedł siedzieć nawet na miesiąc, podobnie jak jego koledzy. Jablonski dostał śmieszny wyrok, a z żoną się pewnie zejdzie po wyjściu, bo nie wierzę, że jak ta ochłonie, to nie będzie chciała go znać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones