PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 620
ocen
8,2 10 1 47620
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Frank- wtf?

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałem wszystkie 4 sezony w zaledwie dwa tygodnie, tak mnie to wciągnęło.
Serial jest nieprzewidywalny, absurdalny, brudny i przede wszystkim psychologiczny, a takie lubię
najbardziej. Pewnie dlatego 4 sezon przypadł mi najbardziej do gustu. ;>
Jednak śmieszne wydało mi się wręcz to odratowanie w ostatniej chwili Franka. Byłoby o wiele lepiej
gdyby rzeczywiście umarł. Najpierw musiał czekać kij wie ile czasu na wątrobę, a tu nagle spada mu z
nieba. Bezsens. Co z tego że główny bohater? Czuje się ciut zawiedziony...

Niemniej jednak czekam już z utęsknieniem na 5 sezon. :P

ocenił(a) serial na 10
lukaszseminara

Nie wyobrażam sobie tego serialu bez monologów Franka.
TEAM FRANK

ocenił(a) serial na 10
lukaszseminara

To jest Frank, on musiał jakoś z tego wyjść :D

ocenił(a) serial na 9
KamilKWLK

No może i musiał, ale w jakiś bardziej oryginalny sposób. Ten 'lewy' przeszczep był spoko, już myślałem, że w ten sposób mu się poszczęści, ale musieli przekombinować i to tak naiwnie. Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
lukaszseminara

Taka jest sprawiedliwość, mała dziewczynka na łóżku obok umiera, bo nie ma dla niej dawcy, a skończony alkoholik, narkoman i niszczyciel własnej rodziny dostaje kolejną szansę. Niestety, tak jest też często w prawdziwym życiu. Ale czym byłby serial bez Franka?
Swoją drogą jak podobał Wam się 11 odcinek 4 sezonu? Sytuacja kiedy Frank myślał, że cofnął się w czasie? Widać było, że miał wtedy jakiekolwiek uczucia, a z czasem alkohol wypłukał wszystko...

ocenił(a) serial na 10
siwa89

Frank nie stał się takim pewnie bez powodu, może będzie jeszcze coś wspominał co nam to wyjaśni :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones