PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 460
ocen
8,2 10 1 47460
Shameless - Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Lip

ocenił(a) serial na 8

Na co lecą te wszystkie laski? Ani on przystojny, ani sympatyczny...:P

ocenił(a) serial na 9
robipati

nie no tragedii nie ma :D bad boye to ogólnie mają łatwiej w życiu. i ja tam go lubię i wydaje mi się dziwnie atrakcyjny, chociaż bardziej w sezonach 1-4, bo później stał się jakiś nudny i przewidywalny.

ocenił(a) serial na 8
itedeitepe

Nigdy nie rozumiałam fenomenu bad boyów :P

ocenił(a) serial na 9
robipati

ale z drugiej strony w shameless to nie bardzo jest na kim oko zawiesić, a na kimś trzeba

ocenił(a) serial na 8
itedeitepe

Też prawda!

ocenił(a) serial na 10
robipati

Przystojny to on nie jest,ale ma to coś po prostu...

itedeitepe

Za to ja jako facet na dziewczyny nie narzekam, każda jedna jest mega atrakcyjna, zawno te ze stałej obsady jak i te epizodyczne.

ocenił(a) serial na 9
itedeitepe

mi też mega podoba się Lip, chociaż z twarzy jest okropny, ciężko to wytłumaczyć :P

ocenił(a) serial na 9
kaaamilaaa

dokładnie! to chyba ten sposób bycia? nie wiem, on nawet chodzi w bardzo specyficzny sposób. plus przez to, że tak wszystko olewa, a później zajmuje się dzieciakami i to jest takie bardzo 'aww'. on się nawet szkaradnie ubiera przez większość czasu (te jego koszule...), ale to do niego pasuje i jakoś nawet nie mam zastrzeżeń?? no jest taki brzydki, że aż ładny.

ocenił(a) serial na 9
itedeitepe

hahah dokładnie :D po prostu ma to coś!

ocenił(a) serial na 10
robipati

Mi się podoba :)

robipati

Jest ponadprzeciętnie inteligentny przede wszystkim.

ocenił(a) serial na 9
sethbdg

Jakoś mało mu się to przydaje w wyborach życiowych...

ocenił(a) serial na 8
foxmulder

Lepiej bym tego nie ujęła :P

ocenił(a) serial na 9
robipati

Zatem ani on przystojny, ani sympatyczny, ani ponadprzeciętnie inteligentny... Hmm :( :D

ocenił(a) serial na 8
foxmulder

Może taki dobry w łóżku, że każda lgnie? Amerykanie mają trochę inną mentalność i u nich seks bez zobowiązań jest na porządku dziennym.

foxmulder

Inteligencja nie gwarantuje dobrych wyborów życiowych. Zresztą Lip jest postacią, która już z definicji jest mądra. Nie raz to udowodnił.

ocenił(a) serial na 9
robipati

jak można uważać że Lip nie jest sympatyczny? :D jedna z najbardziej uroczych postaci w tym serialu, może jedynie czasami słaby szacunek do kobiet,ale na przykład podejście do rodziny 10/10

ocenił(a) serial na 8
kaaamilaaa

Skupiłam się głównie na stosunku do kobiet - jest beznadziejny, a one mimo to lecą na niego.

ocenił(a) serial na 9
robipati

to chyba często spotykane, że kobiety prędzej zainteresują się właśnie takim "niegrzecznym" kolesiem niż tymi którzy je dobrze traktują... poza tym Lip stał się taki chyba głównie po odejściu Karen ? jeśli dobrze pamiętam. ją szczerze kochał

robipati

od kiedy facet musi być przystojny i sympatyczny aby mieć powodzenie? akurat ja zdecydowanie się nie zaliczam do tej grupy, ale faceci określani jako "bad boy" cieszą się ogromnym powodzeniem. btw, moim zdaniem aktor który wciela się w rolę Lipa jest na swój sposób przystojny a charyzma dodaje mu jakieś 1000 000+ do atrakcyjności.

ocenił(a) serial na 10
robipati

Jak nazywa się aktor który pojedynkował się z Carlem w 4 odcinku 9 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
Marys98

Michael Provost o ile dobrze kojarzę buzię.

ocenił(a) serial na 10
robipati

Facet nie musi być przystojny,żeby mieć powodzenie. Lip jest inteligentny i opiekuńczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones