PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 612
ocen
8,2 10 1 47612
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Na ten przykład wg mnie postać Fiony strasznie się zepsuła po 3 sezonie, sceny z nią są takie
sobie, mało interesujące problemy (np.znowu dała dupy, ale nic z tym nie robi). Dodaje że nie
skończyłem jeszcze całego 4 sezonu więc nie hejcic

James1234

W sumie ciężkie pytanie bo każda postać jest na swój sposób fajna. Ale najmniej ciekawa była chyba ta meksykańska/hiszpańska żonka od Jimmiego bo nic sobą nie reprezentowała poza wyglądem ;)

ocenił(a) serial na 10
mmaakkss

Na tym właśnie polegała jej rola w serialu. Nie da się ocenić postaci, bo do oceny można wziąć jedynie te najważniejsze, a każda z nich reprezentuje coś innego. To również utrudnia ocenę. Najlepiej nie zajmować się takimi problemami i czekać na sezon 5. :D

ocenił(a) serial na 9
James1234

Mam podobnie co do Fiony. Z początku to ona wybijała się na plus w serialu, mega zjawiskowa i ciekawa postać. Z sezonu na sezon jednak faktycznie spadł poziom jest postaci i teraz prędzej irytuje i wkurza swoją obecnością... Na przeciwnym biegunie Carl, z początku najmniej rozwinięta i wybijająca się postać, a teraz zaczyna odgrywać pierwszoplanową rolę i fajnie mu to wychodzi :)

A jeśli już faktycznie miałbym wybrać tego najmniej ciekawego bohatera to postawił bym chyba na Mandy, ciągle te same miny, ciągle tak samo irytująco nudna :)

ocenił(a) serial na 10
snikers

Co do Fiony zgadzam się w 100%. Niestety 4 sezon najmniej przypadł mi do gustu. W Sezonach 1-3 zdecydowanie najciekawszą postacią był Frank, co by nie mowić ciężko sie nie zgodzić. Nikt z nas nie chciałby spotkać go w realnym życiu, ale na ekranie zawsze miło mi się go oglądało.

ocenił(a) serial na 10
Axmar

mnie równiez najmniej podobal sie 4 sezon, ale to chyba dlatego, ze było tam strasznie pusto i trochę nudno bez Iana, Lipa i Franka, bo z początku pojawiali sie bardzo żadko.

ocenił(a) serial na 7
snikers

Zmiana zahcowania Fiony to celowy zabieg twórców serialu.... nie wydaje Wam się że przy takim trybie życia jaki ona prowadziłą i ile miała na głowie,, dzieci, praca , ojciec alkoholik , ciagly brak pieniedzy, miala prawo sie chyba w koncu załamać ? Mi sie podoba ze w koncu pokozali ze Fiona tez nie jest z kamienia.

ocenił(a) serial na 7
James1234

Najmniej ciekawy bohater to ta rosyjska żona Mickey'ego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones