PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 600
ocen
8,2 10 1 47600
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Sezon 7?

ocenił(a) serial na 8

Czy wiecie może coś na temat 7. sezonu? Wiem, ze premiera 6. zapowiadana jest na rok 2016, ale czy to juz bedzie koniec końców?

ocenił(a) serial na 10
Paradise123

Bardzo prawdopodobne, że na szóstym się nie skończy, serial przynosi zbyt duże zyski. To będzie też pewnie zależało od oglądalności szóstego sezonu, więc dowiemy się dopiero w przyszłym roku. Jednak zanim obecność Noela w 6. została potwierdzona, czytałam gdzieś, że jeśli nie będzie go w szóstym, to na pewno będzie w siódmym, także... :)

ocenił(a) serial na 8
Sereniti

O świetnie :D bardzo dziekuje za odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
Paradise123

Shameless zostało przedłużone o jeszcze jeden sezon. ;)

ocenił(a) serial na 9
Sereniti

Bardzo dobra wiadomość, serial ma jeszcze potencjał i można dalej przykuwać uwagę i śmieszyć. Jak na razie, według mnie, jest bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 10
Paradise123

przybywam z przyszlosci, sezon 6 nie jest koncowy
pozdro nie pytaj o nic wiecej

użytkownik usunięty
Paradise123

Premiera 7 sezonu będzie 2 października 2016. Po raz pierwszy nowy sezon zacznie się na jesień, poprzednie sezony zawsze startowały w styczniu.

ocenił(a) serial na 8
Paradise123

""Shameless" season 7 will be the latest season of the dark comedy-drama remake of the original British series that first premiered in 2011. "Shameless" season 7 will also star Emmy Rossum, Joan Cusack, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Jeremy Allen White and Emma Kenney."

źródło : http://www.parentherald.com/articles/60087/20160810/shameless-season-7-premiere- date-latest-news-spoilers-more-mickey-ian-romance-what-will-happen-to-caleb.htm

A5000

A wiadomo czy na 7 się nie skończy? Szczerze, to pierwszy serial , którego oglądanie nie rzuciałam po 2 sezonie i oglądam go ciurkiem, a nie jeden odcinek na pół roku. W wakacje go odkryłam i już jestem na bieżąco.

ocenił(a) serial na 8
Patianna

zazwyczaj w styczniu pojawiają się informacje odnośnie kolejnych sezonów, więc trzeba czekać.

ocenił(a) serial na 8
Patianna

http://www.justjared.com/2016/12/09/emmy-rossum-demands-equal-pay-for-women-sham eless-season-8-held-up-in-pay-standoff/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones