PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148488}

Shameless

7,5 1 432
oceny
7,5 10 1 1432
Shameless
powrót do forum serialu Shameless

Generalnie oglądam wersję US ale jak patrze na wiki to widzę że w tej wersji się strasznie uszczuplała główna obsada przez lata. Tylko Sam Frank wytrwał do końca. Jaka była tego przyczyna ?? + Jak takie odchodzenie głównych bohaterów wpływa na odbiór serialu ? - jesli ktoś ogląda tą wersję ? Ja np nie wyobrażam sobie żeby ktoś z głównej obsady mógół odejść w wersji US - wtedy by się wszystko posypało xD

mordarg

Wprawdzie nie oglądałem tego serialu, ale mogę powiedzieć, że właśnie brytyjskie seriale mają to do siebie, że szybko zmieniają bohaterów. Dlatego chociażby nie obejrzałem do końca Misfits...

ocenił(a) serial na 9
Freeman_10

Tez mnie na poczatku poirytowalo to troche w Misfits, jednak postac Rudy'ego po prostu przygniotla pozostale. Generalnie jestesmy przyzwyczajeni do tasiemcow gdzie sie przywiazujemydo bohaterow, a tu ich mnogosc wprowadza ozywienie w serii i generalnie warto sprobowac nie postrzegac tego za wade. Da sie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones