PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148488}

Shameless

7,5 1 432
oceny
7,5 10 1 1432
Shameless
powrót do forum serialu Shameless

pooglądałam dwa sezony wersji USA i teraz zaczęlam oglądać UK, ale od 2 sezonu, bo pierwszy wydawał mi się identyczny, a podobno 2 miał być już inny. Jednak widzę, że musiało być w pierwszym również sporo różnic - Steve nie wyjechał, mieszka razem z Fioną, Frank ma dzieci z Shielą...Co się jeszcze wydarzyło w I sezonie, czego nie było w wersji USA? Czy może jest całkiem inny i lepiej oglądać od początku?

Felula

Gdzie obejrzałaś pierwsze sezony wersji UK? Bo ja trafiam dopiero od 6....

ocenił(a) serial na 8
wmbco

na youtube wpisz SHAMELESS (UK) S01 E01 i tak dalej idź. Ja oglądam bez napisów, ale z pl też chyba są

NASZATA

Dzięki :) jednak nie ma napisów. A anglików ciężko mi zrozumieć w 100 %. Zresztą pierwszy sezon jest identyczny jak US, tylko że UK bardziej smutny, jak się patrzy na te twarze "aktorów" :)

ocenił(a) serial na 8
wmbco

to sie nasi nie popisali, Mi też czasem trudno ich zrozumieć ale znów czego sie nie robi aby stymulować mózg ;)

Aktorów uważam za niezwykle dobrze dobranych, prawdziwych a nie te sztuczne p*** z US. Jedynie co to Frank Mnie odrzuca, wstrętny jest a tyle bab go chce... odpadam i nie rozumiem przesłania :P

ocenił(a) serial na 9
NASZATA

ci wymuskani aktorzy z wersji hamerykanskiej jakos tak nie pasuja mi do takiej histori, jedynie brzydka deb jest na swoim miejscu

ocenił(a) serial na 8
Ice_Spy

Odmawiam. Odmawiam i bojkotuję. Jestem na tyle źle usposobiona do pseudo amerykanskich produkcji że nawet oglądać tego nie chcę.
Mam jeden wyjątek wolę amerykańską wersję "The Office" UK była dla Mnie zbyt ostra. Nienawidzę oglądać jak się z ludzi robi idiotów a w serialu to było motywem przewodnim, wersja us jest mnie odstraszająca, mnie zawstydzająca i nie tak okropnie szara.
A wracając do Shameless to skończyłam na 8 sezonie. Za brak Debbie, na razie odstawiam ten serial.
To jest jedyna strona z aktywną listą odcinków
http://motionempire.me/Browse_TV-Shows__Shameless__14764.html
z czego serwer "channel4" i "vidbux" są niedostępne z Polski a reszta śmiga aż miło :) Oczywiście bez napisów.
Stymukujemy główki, stymulujemy :D

NASZATA

Naszata, ja bojkotuję, bo w 3 sezonie nie ma Fiony i Stevea. Oglądałam, a raczej się starałam dalej oglądać. Niestety - mi nie poszło. Serial jest świetny. Po prostu, jak dla mnie - to, co mnie urzekało ulotniło się wraz z 10 odcinkiem, sezonu 2.

ocenił(a) serial na 8
Ice_Spy

Ice_Spy sprawdź sobie serial Psych, jak na mój gust lepszy od Chucka :) No i obowiązkowo Supernatural
Ja oglądam wszystko co ma w sobie choć odrobinę gagów, wątków komediowych i nie zmusza do zbytniego myślenia ;)

ocenił(a) serial na 9
NASZATA

mam nieuzupełnioną liste seriali , psych skonczylem na 1 sezonie jakos mi nie podszedl , supernatural na 6 czy tam 7 chyba bo nie bylo nowych odcinkow. A the office us to najlepszy serial jaki ogladalem , jest tak wykorwisty ze nie da sie go opisac. Pobil na glowe pierwowzor angielski

ocenił(a) serial na 9
NASZATA

Obejrzałem po pierwszym odcinku Shameless który jest foken brilliant oraz Supernatural co sprawił wrażenie kiepskiej wersji naznaczonego z obsadą ze zmierzchu. Powiedz mi, że dalej jest inaczej bo Shameless dobiję niedługo do końca i po tym szczerym do bólu brytyjskim świecie obawiam się, że tak szybko nie przetrawię żadnej pseudohorrorowatej amerykańskiej mrzonki...

Ice_Spy

Jedziecie po US, a nie dostrzegacie że mimo że wersja US jest remakiem UK, to w porównaniu do Amerykańskiej wersji Angielska jest niszą i praktycznie nawet z tego co piszecie to ciężko to znaleźć na necie, więc o czym my tutaj rozmawiamy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
NASZATA

Amerykańscy aktorzy moim zdaniem są dobrani doskonale. Seriale są utrzymane w różnym od siebie tonie.

Unibet_78

na zatoce jest do 9 sezonu :)

Ps. Natasha za The office masz dużego plusa <3

ocenił(a) serial na 7
wmbco

netflix

Felula

skonczylem pierwszy sezon uk i glowna roznica jest taka, ze jeszcze nie widzialem cyckow fiony (i, niestety, nie zobacze). pondato brytyjscy faceci sa bardziej chudzi, a kobiety grubsze. amerykanska fiona jest bardziej "grunge", a brytyjska dresiara. ian w wersji amerykanskiej to przystojny introwertyk, brytyjczyk to odpychajacy wrecz przyglup. do tego wszyscy zachowuja sie jakby byli na koksie.

[spojler] zasadnicza roznica w scenariuszu jest taka, ze tony (policjant, ktory buja sie we fionie) przyjmuje lapowke od steve'a (nie w postaci mieszkania jak w wersji us, ale w postaci kradzionego samochodu) i nie zmusza go do opuszczenia miasta.

w ogole gdyby amerykanska fiona zobaczyla brytyjskiego tony'ego, to serial nie moglby byc kontynuowany, bo w pierwszym odcinku umarlaby ze smiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones