PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 007
ocen
8,6 10 1 222007
8,0 19
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Witam! mam takie pytanie czy ktoś się może orientuje czy będą kolejne odcinki tego serialu a nie tylko 3? Jak dla mnie serial w miarę dobry może nie zachwyca ale ciekawy pomysł umieszczenia sherlocka we współczesnym świecie i ciekawe zagadki i dobrze się go ogląda i plusem są długie odcinki po 1,5h..

ocenił(a) serial na 7
mikoolajj3

W tym roku więcej nie będzie. Trzeba poczekać do przyszłego roku na 2 sezon (mam nadzieję, że będzie w przyszłym roku i że będzie miał więcej odcinków).

ocenił(a) serial na 9
mikoolajj3

Wiosna 2011- planowany termin rozpoczęcia emisji 2. sezonu. Niestety znów tylko 3 odcinki.

ocenił(a) serial na 8
mikoolajj3

Niestety to bardzo typowe dla BBC. W ciagu ostatnich kilku miesiecy ogladalam 3 seriale na BBC, Sherlock i Vexed - oba po 3, oraz Rev - 6 (!) odcinkow, ale to chyba tylko dlatego, ze twraly pol godziny, nie godzine...

ocenił(a) serial na 9
mikoolajj3

To tylko dlatego ze te 3 odcinki (można nazwać I sezon), były poniekąd sprawdzeniem czy serial się przyjmie, będzie miał oglądalność. Jak już wspomniał matek1212, w przyszłym roku rusza kolejny sezon i na pewno będzie miał więcej odcinków :)

ocenił(a) serial na 7
SfistaQ

Drugi sezon też będzie miał trzy odcinki. Zostało to już chyba nawet oficjalnie potwierdzone przez BBC.

ocenił(a) serial na 9
Eriu

Potwierdzam. Zostały zamówione 3 odcinki.

mikoolajj3

Na internecie można znaleźć nie emitowany pilot. Niestety nie mogę znaleźć napisów...

ocenił(a) serial na 10
mikoolajj3

premiera sezonu 2 planowana jest dopiero na wrzesień przyszłego roku :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones