PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9524}
7,0 2 832
oceny
7,0 10 1 2832
Siedlisko
powrót do forum serialu Siedlisko

Książka

użytkownik usunięty

Właśnie ukazała się książka Janusza Majewskiego "Siedlisko", która została napisana na podstawie scenariusza do serialu.

Opis:

"Powieściowa wersja serialu telewizyjnego "Siedlisko", który stał się kultowym długo przed tym, zanim temat Mazur rozlał się po ekranach telewizorów. Malarka i profesor medycyny porzucają Warszawę dla uroczego domu na wsi. Sprowadzają się tam ze swoją miłością, z marzeniami i bagażem trosk, przekonani, że odnaleźli swoją szczęśliwą przystań. Na akceptację miejscowych muszą jednak zapracować. Z ich pomocą i dzięki własnemu uporowi budują pensjonat, by ukochanymi Mazurami móc dzielić się z przyjaciółmi. Wyjątkowo życiowa historia!"

Tak książka genialna, wspaniałe uzupełnienie do serialu. A 19.10. 2012 ukazała się kolejna część pt. "Zima w Siedlisku" .

jonyk888

Opis ze strony empiku "Kontynuacja bestsellerowej powieści Siedlisko. Na prośbę czytelników autor napisał dalszy ciąg losów rodziny Kalinowskich i ich mazurskich sąsiadów. W życiu Marianny zachodzi nieodwracalna zmiana. Musi poradzić sobie z losem, który jak zwykle przynosi chwile i tragiczne, i szczęśliwe. Marianna jest silna, jak zwykle szepcze do siebie „Nie dam się!”. Tylko czy teraz rzeczywiście da radę?
Powstaje scenariusz do drugiej części filmu i plan trzeciej, ostatniej części powieści."

użytkownik usunięty
jonyk888

Czyli będzie film?

Hmm nie wiele wiem na ten temat. Pozwoliłam sobie skopiować tę informację ze strony empiku. Następnie szukałam więcej informacji w internecie. Nic nie znalazłam. Skłoniło mnie to do napisania na Filmwebie, z nadzieją ;D, że "ktoś coś wie" (lub wie więcej). Dziś tj. 09.11.2012 odbywa się spotkanie z Panem Januszem Majewskim w gdańskim Empiku. Niestety nie mogłam na tym spotkaniu być, a co za tym idzie spytać osobiście :(. Mam ogromną nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się więcej informacji.

ocenił(a) serial na 10
jonyk888

Dawno tutaj nie zaglądałam a tu takie wiadomości......często się zastanawiałam dlaczego nie nakręcono drugiej części...mam nadzieję, że to nie są tylko plotki, że już niedługo obejrzymy 'nowe Siedlisko'....czy wie ktoś coś więcej na ten temat????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones