PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 780
ocen
7,2 10 1 11780
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Póki co nic się nie zmienia. Dalej to samo. Jeśli chodzi o Elkę to ciągle "Ja cię kocham a Ty śpisz", a Tomasz dla odmiany "Ja cię kocham a Ty z nim"

ocenił(a) serial na 6
telimena79

fakt, niemiłosiernie się wlecze. Dlaczego wszystkie telenowele są takie sztampowe? Czy chociaż tutaj główna para nie mogłaby wyjaśnić sobie chociaż kilku sytuacji. Ot tak, żeby oczyścić atmosferę przed wyjazdem Tomka. Nie mówię, że mają się sobie rzucać w ramiona z wyznaniami, ale co to ma być. Nie wiem dlaczego ja to jeszcze oglądam. A nie! Lubię Elkę i Tomka. Mają fajną energię we wspólnych scenach i fajnie się na to patrzy :D

ocenił(a) serial na 7
1990kozakm

dobrze że są jeszcze inni bohaterowie, bo gdyby była tylko Elka i Tomasz to możnaby było spokojnie wykończyć się psychicznie...

to ich mijanie się i ciągłe niedomówienia są okropnie denerwujące, nawet dla osoby takiej jak ja, która nie kibicuje im jako parze ;)

mistrzyniF1

jak długo potrwa ta farsa między Elką a Tomaszem?
ten serial robi się beznadziejny :)

telimena79

Ten serial jest gorszy niż brazylijska telenowela :D

ocenił(a) serial na 6
telimena79

W 159 odcinku się ze sobą prześpią. W końcu.

ocenił(a) serial na 6
platyna_2

Jak wynika ze streszczeń, potem nie będzie tak różowo. Elce będzie wstyd i będzie chciała wytłumaczyć Tomkowi całą sytuację (161 odcinek). Ciekawe przez ile odcinków mu będzie tłumaczyła i jak zareaguje Tomasz. Jakoś wątpię, że po tej jednej nocy będą razem. No ale... dobre i to :D

ocenił(a) serial na 6
1990kozakm

Grunt, że Tomasz w końcu zamoczy.

telimena79

Tego sie poprostu nie da oglądać.

ocenił(a) serial na 9
kuradomowa84

a mnie zaczyna denerwować natalia. taka sierota. może nie tak natalia jak sama aktorka swoja gra. dziwnie gra. sama nie wiem. albo ta agnieszka jeju dziwnie gada chociaż moim zdaniem nawet pasuje do Tomasza. niezle razem wygladaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones