PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747666}

Singielka

7,2 11 779
ocen
7,2 10 1 11779
Singielka
powrót do forum serialu Singielka

Kurde koleś ma coś w sobie... Normalnie nie mogę oderwać od niego wzroku...:P Chociaż z drugiej strony mam wrażenie, że jest bardzo podobny do Mikołaja, co akurat nie działa na plus.

ocenił(a) serial na 7
robipati

Wilk absolutnie boski <3 Wygadany, inteligentny, charyzmatyczny. Jego głos to miód dla moich uszu. Nie to co pies ogrodnika i jednocześnie flaki z olejem Tomasz.

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

Hahah dobre podsumowanie ;)

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

Racja - takim Wilkiem to aż żal gardzić. Nic tylko brać :D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Szczerze na początku myślałam "Konrad... no fajny i w ogóle ale Tomek to jednak jest coś" ale im dłużej ich oglądam to mam ochotę kopnąć T w 4 litery i powiedzieć "Łosiu wiź się ogarnij i powiedz jej co czujesz albo daj jej spokój i niech się bierze za Wilczka żeby nie był taki samotny ;) "

Ale nie powiem oboje są Mrrr... <3 ;)

ocenił(a) serial na 7
Tindela

Wiadomo, Mateusz Janicki to przystojniak jakich mało, w życiu prywatnym ułożony, żyjący bez zbędnych sensacji, ale bohater którego odgrywa, to już inna bajka... Szkoda że tak poprowadzili jego postać, bo zapowiadał się naprawdę fajnie. ;<

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Dokładnie! Zrobili z niego strasznego idiotę... Niby miły i inteligentny ale jednak taki głupi... No patrzy i nie widzi... Załamka :P
No ale jak by na to nie patrzeć to faceci już czasem tacy są ;) a szkoda...
Ale za to Konrad (Paweł Ciołkosz) mam nadzieję wykorzysta tą szansę bo wygląda na jakoś bardziej zainteresowanego albo przynajmniej świadomego swoich uczuć do Elki :)

ocenił(a) serial na 7
Tindela

Też mi się tak wydaje, jest bezpośredni, ale nie mocno nachalny, cały czas prawi jakieś drobne, urocze komplementy. Szkoda jedynie, że Elka tego nie docenia. Jestem ciekawa jak to się ostatecznie potoczy we wrześniu. Mam nadzieję, że nie będzie to tak jak przewidywałam...

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Ona sama mówiła że mogła by się bardziej zaangażować w związek z Konradem ale wie że to by go rozdzieliło z Filipem a tego nie chce... I w sumie jej się nie dziwię...
I szczerze powiem jeśli Tomek się ogarnie we wrześniu a chyba się na to zapowiada to będę bardzo rozdarta komu kibicować w tej walce o serce Elki ;) <3

A tak w ogóle to o co chodzi z tym Igorem?? Tak mnie chłopak wkurza że nie ogarnę... Po czyjej on w ogóle jest stronie??

robipati

Kurczę, jestem fanką Tomasza (bardzo lubię Mateusza Janickiego) ale ten Samotny Wilk jest super! Pewnie wątek był zaplanowany na kilka - kilkanaście odcinków, a jak się spodoba to może namiesza więcej? :) Chwilowo mam fazę "więcej Samotnego Wilka" :) A Tomasz niech się ogarnie szybko, choć z tego co słyszałam szybko to to nie nastąpi....

zzielonaa

hm, choć tak sobie jeszcze myślę, że skoro ten Samotny Wilk się tak spodobał, to może faktycznie mieć jakąś tajemnice? Żonę? Dziecko?

ocenił(a) serial na 6
zzielonaa

Elce to się każdy podoba :P

ocenił(a) serial na 7
robipati

no trochę desperatka jakby nie patrzeć ;)

ocenił(a) serial na 9
robipati

gwiazdę, tego Borysa czy jak mu tam pognała :P więc może jeszcze nie taka tragiczna xD
po za tym dzielnie odpiera zaloty Bajtka xD

ocenił(a) serial na 7
talka12

Bajtuś fajny gość, ale jak ktoś już kiedyś zauważył, taki trochę psychopata. ;)
Borys zaś mógłby się na trochę zakręcić w jej życiu, ale przez zerwanie z Mikołajem sobie odpuściła.

ocenił(a) serial na 10
zzielonaa

dziecko , syna :)

robipati

Mam to samo, cały czas z niecierpliwością wypatruję kiedy pojawi się w kolejnych odcinkach. Z tego co wyczytałam to będzie go w najbliższym czasie coraz więcej. http://www.telemagazyn.pl/artykuly/singielka-odcinek-126-konrad-oswiadczy-sie-el ce-a-ona-zgodzi-sie-zostac-jego-zona-zdjecia-50035.html Zdjęcia bardzo urocze swoją drogą :)

ocenił(a) serial na 7
lavendeer

widziałam, i już nie mogę się doczekać ;)

ps. serial dostał kolejną serię i wraca na ekrany ponownie we wrześniu :)))

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Myślałam że tylko ja tak myślę ale Konrad jest boski. Inteligencja, charyzma .. absolutnie idealny dla Elki :)

ocenił(a) serial na 7
nikka93

absolutnie się zgadzam :)

ocenił(a) serial na 6
nikka93

Wstyd się przyznać, ale ja oszalałam, u w i e l b i a m wilczura :)))))

ocenił(a) serial na 10
shmidttowna

żaden wstyd, mam to samo :D a ten jego g ł o s <3

nikka93

też go uwielbiam ♥

ocenił(a) serial na 6
lavendeer

Oooooo!!! Super! Oczywiście ona cały czas będzie myśleć o niedorozwiniętym emocjonalnie Tomaszu <rzyga> :/

robipati

O widzę że nie tylko mnie na nerwy działa Tomasz. Najpierw jej robi w sumie złudne nadzieje, że może coś, a potem odwraca kota ogonem i udaje że się nic nie stało. Podoba mi się pomysł scenarzystów, że Elka odchodzi z redakcji i odetnie się w jakimś tam chociaż stopniu od tego bałaganu emocjonalnego.

ocenił(a) serial na 6
lavendeer

Ale znając życie, dalej będzie do niego wzdychać :/

robipati

serio?? koles zupełnie nijaki..

ocenił(a) serial na 6
cammma

Też mi się tak wydawało na początku, ale jak się uśmiechnął, to zmieniłam zdanie :P

ocenił(a) serial na 7
robipati

o tak, jego uśmiech dosłownie rozgrzewa całą scenę :)

robipati

eh, i masz babo placek, wykrakałam z tym dzieckiem i żoną ;) wiem, ze dla niektórych to nie robi różnicy (była żona, dziecko) Ale ja bym się nie chciała wiązać z facetem z dzieckiem.
A Tomasz niech się ogarnie, bo schodzi u mnie na coraz dalszy plan, w porównaniu do Wilka, którego tęskno wypatruje na ekranie :) :) w tym tyg ma go być chyba więcej :)

A swoja drogą wiecie może jak było w oryginale? Tez się jakiś pojawił? czy to nasza krajowa wersja? Zapchaj dziurę po Mikołaju? Ostatnio go mało, ale nic a nic za nim nie tęsknie.

ocenił(a) serial na 7
zzielonaa

Mikołaj nic kompletnie nie znaczy w tym serialu już. Pojawia się jedynie, jak jest jakiś problem i nie ma na kogo winy zrzucić :D :D :D
Tomasza spieprzyli w okolicach 100 odcinka, i na razie nie widać poprawy. Wilk za to harcuje, ale to bardzo, bardzo dobrze. ;). Jestem ciekawa tej historii z żoną.

mistrzyniF1

Masz rację, Tomasz to taki nie zaradny facet, ale ci zaradni we wszystkim są ogarnięci i zaradni jak np. Mikołaj. Radzi sobie w pracy i w życiu, daje radę wszystkim laskom wokół i problemom w pracy . To ja już wolę trochę nieogarniętego Tomasza.

ocenił(a) serial na 6
zzielonaa

Radzę Elce odpuścić sobie Tomasza i brać się za Wilka.. ja bym z łapek takiego przystojniaka o genialnym (oby tak pozostało,proszę!) charakterze ,rozbrajającym uśmiechu, poczuciem humoru i..... głosie.... ;)No bo ile można o tym Tomaszu??? Wystarczy go już w głowie Elki, tylko jej miesza.

ocenił(a) serial na 7
robipati

OPINIA PO ODCINKU 122, WIĘC MOŻLIWE SPOILERY

Uwielbiam Wilka jeszcze bardziej. Dwuznaczna rozmowa zdradzająca, że uważa Elkę za kogoś więcej świetna. Siedziałam jak zahipnotyzowana. A potem konfrontacja z Tomaszem. Chcę więcej! Kolejny odcinek zapowiada się jednak jako cały dzień w redakcji. :<

mistrzyniF1

Ja też podczas tej sceny kompletnie odpłynęłam. W taki ładny sugestywny sposób się Konrad zdradził. Swoją drogą lepiej aktora do tej roli wybrać nie mogli, nie dość że się miło na niego patrzy to jeszcze głosem hipnotyzuje, w tek scenie to już w ogóle. Z tego co wyczytałam w opisie kolejnego odcinka to Elka ma oddać Wilkowi jego notes i dowiedzieć się o jego tajemnicy czyt. synu. Pisze i piszę, ale jeszcze jedna rzecz mi się nausnęła. Polecam obejrzenie zdjęć na instagramie aktora grającego Wilka: piękna Elka, Wilk dalej się kręci i to chyba bardzo bo zdjęcie w szlafroku nawet :D

ocenił(a) serial na 7
lavendeer

Już szukam. :)
Tak w ogóle to nie przypuszczałam że z Ciołkosza taki dobry aktor jest. Rzadko bardzo widuję go w jakichś produkcjach, zdecydowanie częściej można go usłyszeć w bajkach lub reklamach. A jego gra i mimika pierwszorzędna, o modulacji głosu to mogę chyba eseje pisać - poezja! Ten niezobowiązujący flirt i antyrandka to najlepsze co mogło się pojawić Singielce od czasu niewypału w parku między Elką i Tomaszem.

Jeszcze nawiązując do przyszłych odcinków, wszystkie są powiązane z Wilkiem ;) Jupijajej ;d

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

Ja to bym wolała, żeby Elka nawiązała super relację z Wilkiem. No bo sorka, ale Tomasz, po co znowu wróciłaś - Nadia oraz Tomasz, nie wiem co robię na tym świecie - Elka - aż ciężko mi się ogląda.

ocenił(a) serial na 7
ma_loney

Tomasz nie zasługuje na Elkę, wszyscy krzyczą Tomasz, TOMASZ, Elka z Tomaszem bla bla, ale to się nie ima. Nawet głupi przykład z odcinka 122, możliwy SPOILER, więc jak nie widziałaś jeszcze odcinka to przeczytaj dopiero po 21. :D Elka, mimo ze samotna, wybrała się na antyrandkę z Konradem, nie odrzuca wszystkiego, nie jest typową singielką, która jęczy jaka to miłość niedobra. tylko taką prawdziwą, szukającą jej. A Tomasz, żadnego gestu romantycznego, jeszcze ten tekst: "Wiesz że nie obchodzę walentynek". Mnie osobiście by to odrzucało, bo nawet najmniejszy gest w stronę drugiego człowieka, to znak troski, uczucia. Od niego tego brakuje, co według mnie sprawia że do siebie nie pasują.

ma_loney

Ja tak jak już w innym wątku ktoś pisał liczę na niespodziankę ze strony scenarzystów i koniec serialu kiedy takowy nadejdzie pod znakiem happy endu z Elką i Konradem w roli głównej. Kurczę przecież to nie musi być kolejna telenowela, w której z góry główni bohaterowie są skazani na siebie. Ok, przyznaję, ja też na początku kibicowałam Elce i Tomaszowi, ale bo dłuższym przyglądaniu się jak ta ich relacja wygląda mówię zdecydowane nie. Jakoś tak zero polotu w tych ich rozmowach, ostatnio to nawet trudno mówić w ogóle to jakichkolwiek rozmowach, tylko jakieś pomruki Tomasza i zbolała mina jak u cierpiętnika. Za to Elkę i Wilka ogląda się z przyjemnością, od samego początku. Dwoje inteligentnych ludzi, z błyskotliwym poczuciem humoru. Czego chcieć więcej, z niecierpliwością czekam na pomyślny dla tej pary rozwój sytuacji. Liczę na dobre poprowadzenie tego wątku w wiadomym kierunku :)

ocenił(a) serial na 7
lavendeer

Pełna zgoda, nie zawsze początkowe założenie okazuje się być tym idealnym. :) Z wytęsknieniem czekam na 123, jeszcze godzinka i kolejne sceny Singielka-Wilk.

Przy okazji, przejrzałam instagram Pawła, i wygląda na to że zadomowił się na planie. Za to jestem zachwycona tym zdjęciem: https://www.instagram.com/p/BEi5D4uA5nl/?taken-by=pawelciolkosz Paulina wygląda prześlicznie.

mistrzyniF1

o rany, więcej Wilka, więcej!!! właśnie obejrzałam 122, ten koleś mógłby do mnie mówić o fizyce kwantowej albo czytać książkę telefoniczną a ja bym miała miękkie kolana :D Koleś jest po prostu super :)

mistrzyniF1

Ja też już się nie mogę doczekać :) Otóż to, mamy stuprocentową pewność że nam tak szybko nie zniknie. Swoją drogą ciekawe jak dojdzie do tej totalnej zmiany wizerunku Elki, jakby nie patrzeć przemiana już od jakiegoś czasu następuje, ale co będzie bodźcem do takiego pięknego wyglądu.

Znalazłam dziś jeszcze na instagramie fotki z dzisiejszego planu, nagrywali na lotnisku z Modlinie, Ela już w nowej odsłonie i nawet na szpilkach.

lavendeer

mi tam ta przemiana sie nie do końca podoba, bo tak jak jest teraz jest ok., ale jak zmieni fryz, ciuchy i ubierze szpilki, to będzie że faceta można znaleźć tylko będąc ładną, modną i zgrabną. A wydaje mi się, że bodźcem do tej przemiany może być to, że Tomasz jej nie chce, i że chce mu pokazać co stracił, ale pewnie też dla siebie samej.

ocenił(a) serial na 7
lavendeer

Też widziałam u którejś z aktorek, chyba u serialowej Moniki. I też jestem ciekawa skąd ta zmiana. Ostateczne przejście do drugiej redakcji, śledztwo dziennikarskie a może to po prostu dla Wilka? :D Jedno jest pewne, jest zachwycająca, bije od niej piękno, nonszalancja i pewność siebie.

lavendeer

SPOILER Była żona Konrada wyjeżdża do Londynu i zabiera dziecko. A samotny wilk rozważa możliwość wyjazdu na wyspy, aby nie stracić kontaktu z synem.

ocenił(a) serial na 6
telimena79

Ale lipa. Szkoda będzie, jak wyjedzie!!!

ocenił(a) serial na 9
robipati

ja absolutnie zakochałam się w Konradzie. wszystko mi się w nim podoba- to ze nie jest nachalny ale jednocześnie potrafi delikatnie dac do zrozumienia elce ze ona mu się podoba. jest inteligentny, zabawny, głos no i przede wszystkim rozbrajający uśmiech:) i nie mogę wręcz pojąc, nawet w głowie mi się nie miesći jak ta elka ciagle może wzdychać do Tomasza. ja już nie mogę patrzeć na niego, drazni mnie kazda scena z nim i mam nadzieje ze jednak pojedzie w te Himalaje a elka skupi się na Konradzie. chociaż boje się ze to jednak Konrad wyjedzie :( a jeżeli by tak się stało to uważam ze serial bardzo dużo straci na tym i w sumie nie wiem czy będę go dalej ogladac, szczerze mówiąc jedyny watek który mnie interesuje to relacja elki i Konrada. jest cos w nich elektryzującego i naprawdę milo się na nich patrzy.
jestem właśnie po 130 odcinku i bardzo mi się podobało jak policjant szymon zalatwil elke. w sumie to jej się należało:)

ocenił(a) serial na 9
olika_3

to znowu ja. zapomniałam dodac, ze coraz poważniej się zastanawiam nad napisaniem do scenarzystów listu, o tym jak fsjnie by było gdyby zakończenie singielki nie było takie oklepane i takie samo jak wszystkie, czyli Tomasz i elka torever. zupełnie tego nie widze, moim skromnym zdaniem, bardziej wiarygodnie i życiowo byłoby gdybyelka i Tomasz może się zeszli na chwile, ale wtedy elka by zrozumiala ze jednak czego jej brakuje, ze to marzenie o Tomaszu i wyobrażanie go sobie jako ideal itd. bardzo wyolbrzymila, bo wiadomo ze ludzie najbardziej pragna tego czego nie mogą mieć. kiedy elka by sobie zdala z tego sprawę, zrozumiałby wreszcie, ze tylko na Konradzie mogła naprawdę polegac, z nim dobrze się bawiła, była zawsze usmiechnięta, no itp.,itd. Chyba za bardzo się wkrecilam w ten serial:/ i mi odbija. ale co sadzicie o moim pomysle i jak wam podoba się moje zakończenie?

ocenił(a) serial na 7
olika_3

Nie tylko tobie odbija, spokojnie ;) Ja to już nawet nie wiem ile razy widziałam sceny Elka-Konrad, bo są boskie, ale to niestety zasługa Wilka, bo nasza Singielka z odcinka na odcinek jest coraz gorsza. Straszna desperatka się z niej zrobiła, a na dodatek jest ślepa, bo nie dostrzega takiego ideału przed oczami. Za to całymi dniami wzdycha do Tomasza, z którym w sumie nigdy jej nic specjalnego nie łączyło, prócz przyjaźni w sumie, ale tę ich przyjaźń to można o kant dupy potłuc. Tak nie zachowują się przyjaciele, co najwyżej znajomi, którzy trzymają się razem tylko dla jakichś osobistych pobudek.

Ten list zaś to wcale nie taki głupi, bo jak patrzę na te komentarze na fanpage'u Singielki, to aż mnie skręca. Wszyscy Tomasz taki fajny, Tomasz taki idealny... Bla, bla nieprawda. Tomasz to ciota, która całe życie nie wie co ma zrobić. Według mnie też nie pasują do siebie, charakterem, wyglądem, podejściem do życia. To nie ma przyszłości, nawet w serialu. ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

uff..ulżyło mi bo myślałam ze trace rozum. mi tez Tomasz obrzydł. mam nadzieje ze wyjedzie z nadia, masz racje, on w sumie do niej trochę pasuje, oma mowi przez nos, a on ciągle mruczy pod nosem. para idealana. ja nie wiem kto się tak zachwyca tym Tomaszem ,chyba jakies gimnazjalistki, nie ma innej opcji.

ocenił(a) serial na 6
olika_3

Dla mnie takie zakończenie byłoby spoko. Zwłaszcza, że Tomasz, to chyba nawet skrycie nie kocha Elki, co? Wilk jest zarąbisty, jak wyjedzie to będzie wielka strata polskiej kinematografii :P
Co do Tomasza to... w sumie to ja trochę rozumiem - dziewczyna go zdradziła (ZNOWU), więc chłopak nie chce wdawać się w żadne układy z kobietami, nawet z Elką, a ona zupełnie nie może tego pojąć. No tak już jest w życiu, złamane serce musi się zagoić, a nie od razu zmieniać obiekt. Jaszcze ta Nadia... czy tylko ja mam wrażenie, że jest zbędna w tym serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones