PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485787}

Siostra Jackie

Nurse Jackie
7,2 8 119
ocen
7,2 10 1 8119
7,3 3
oceny krytyków
Siostra Jackie
powrót do forum serialu Siostra Jackie

6x02

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie?

Moim zdaniem odcinek subtelnie daje nam w mordę, choć na początku nudził. Ile razy to już widzieliśmy? Jackie łykająca po kątach tabletki, niemogąca poradzić sobie z córką i emocjonalnymi sytuacjami? To już było. I właśnie to uderza najbardziej, czyli zguba nałogu. Scena w barze, a raczej barowym kiblu to dla mnie potwierdzenie tego wszystkiego - Jackie jest uzależniona i będzie robić straszne rzeczy dla tego nałogu. Kontrastuje to z jej kompetencją i podejściem do pacjentów.
Jackie miała w sobie potencjał, ale w pewnym momencie swojego życia no cóż stało się to co się stało. W poprzednich sezonach albo czekałam na to aż się wyda, albo kibicowałam Jackie w wyjściu z nałogu, a teraz nie wiem. Wyjście z nałogu lub wydanie się jej kolejnej tajemnicy to coś co już widzieliśmy. Upadek Jackie? Totalny upadek? Nie, lubię te postać...

Dr Romanoff xD Dobre, zaskoczyła ich czymś :)

Coop robiący małe Coopy na hurt, bo ma kryzys wieku średniego? Nieee...

Gloria - mój człowiek :) Kocham ją :)

Policjant - nie ufam mu, nadal mu nie ufam - NIEEE!

Podoba mi się postać sponsorki Jackie. Bratnia dusza dla niej, ale jednak z innym podejściem. Jednak hmm mam mimo wszystko mieszane uczucia, nie wiem czy gdzieś nie czai się haczyk.

jocisko

odcinek drugi..faktycznie dał po twarzy..sytuacja w toalecie..a fe..ale to nałóg :((..Policjant to moim zdaniem fajny gość i pozytywne serduszko :)..bardzo mu kibicuję i żal mi, że jacks robi go w konia tak perfidnie :((( Coop jest rewelacyjny, choć faktycznie te jego problemiki są z d u p y ;P..ale scenarzyści polecieli po prostu stereotypem. Moim zdaniem to super atrakcyjny gość, a ten jego kryzys jest zbyt wydumany. Gloria jest na "swoim poziomie" xD..uwielbiam kobietę! Dr Romano..coż..nie jestem przychylna tej postaci..mocno mnie irytuje, ale może właśnie o to chodzi..

ocenił(a) serial na 8
jocisko

"Gloria - mój człowiek :) Kocham ją :) "
- wreszcie odcinek z nią :P i kapliczka :P

Scena w klubie... i jeszcze ten perfidny montaż.

Za to postać Zoey lekko opadła, chociaż jak wchodzi w reakcje z Jacky to ma swój urok nadal.

Dr Romano mnie wkurza... ale akcja z komputerem hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones