PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485787}

Siostra Jackie

Nurse Jackie
7,2 8 119
ocen
7,2 10 1 8119
7,3 3
oceny krytyków
Siostra Jackie
powrót do forum serialu Siostra Jackie

Mam pytanie: w ostatnim odcinku Jackie dostaje od Eddiego masę tabletek na wyjazd. Dlaczego? Jako zapas? Chciała wyjechać na dłużej? Czy chciała się już zaćpać na amen? Czy coś mi umknęło?

ocenił(a) serial na 10
eMeS81

Gdyby wzięła te tabletki żeby się zaćpać to po co by leciała samolotem do Miami? Nie lepiej zostać w NY i ćpać do woli? A poza tym, czy Eddie by poszedł na to? Moim zdaniem faktycznie leciała, żeby zmienić otoczenie i pomagać ludziom, bo to jest dla niej ważniejsze niż branie.
Poza tym Jackie podejmuje tę decyzję oglądając z Eddiem relację z miasta dotkniętego katastrofą.
Jackie pyta: Why does this have to happen?” , a Eddie odpowiada: “You can’t escape nature, but they think they can ride out the storm.” To zdanie ma podwójne znaczenie, bo doskonale się odnosi do Jackie, która tez uważa, że przetrzyma burzę bez chodzenia na mityngi AA itp.

Z drugiej strony, Jackie mogła chcieć sięgnąc dna. Może się to wyjaśni w dalszych odcinkach.

ocenił(a) serial na 10
Pisarek_filmaniak

Jak miło widzieć tu 10tki :)

ocenił(a) serial na 10
jocisko

Tę dziesiątkę dałem chyba za pierwsze sezony. Potem serial mnie dołował.

ocenił(a) serial na 10
Pisarek_filmaniak

Dołował w jakim sensie?

ocenił(a) serial na 9
jocisko

w sensie dołowania, że się wtrącę, ale to było silniejsze :)

ocenił(a) serial na 10
piciu6

Co silniejszE? :)

ocenił(a) serial na 9
jocisko

Imperatyw żeby się wtrącić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones