PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526799}

Sisi

7,3 6 549
ocen
7,3 10 1 6549
Sisi
powrót do forum serialu Sisi

Nie widziałem tego filmu/serialu (będę nazywać to filmem), natknąłem się na niego przypadkiem. Może mi ktoś wyjaśnić, na jakich prawach to jest serial? Długoscią bardziej przypomina film, ilością "odcinków", ktore śmiało mogłyby być kolejnymi częściami również. Dlaczego to serial? Nie rozumiem, kto i jak wpadł na taki pomysł. Równie dobrze możnaby szystkie filmy, które mają swoje kontynuacje skategoryzować jako serial, chociażby hobbit, matrix, ojciec chrzestny czy gwiezdne wojny, bo czemu by nie.

użytkownik usunięty
dr_Zg4dNiJ

Leci teraz w telewizji. Dwa długie odcinki i do puszczania w telewizji więc to miniserial. To nie ma nic wspólnego z kinowymi trylogiami.

Czyli rozumiem, że to nie było puszczane w kinach? Bo chyba to (moim zdaniem) zasadnicza różnica między serialem a filmem.

użytkownik usunięty
dr_Zg4dNiJ

Z pewnością to produkcja telewizyjna, taka romantyczna bajeczka ale jest to znośne:)

dr_Zg4dNiJ

Jest mnóstwo filmów telewizyjnych, nigdy nie puszczanych w kinach, więc to z kinem jest nie do końca prawdziwe. Serialu w kinie nie zobaczysz, to fakt, ale mnóstwa filmów też.

użytkownik usunięty
dr_Zg4dNiJ

Dobije cię bo to nie serial a mini-serial xD W sumie pewnie tylko dlatego ,że filmem można nazwać coś co kiedykolwiek leciało w kinie ( filmy niezależne, mają swoje prezentacje najczęściej w 1 kinie na świecie, więc można je nazwać filmem ) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones