PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 116
ocen
8,1 10 1 29116
Skam
powrót do forum serialu Skam

Twórcy zadbali o wszystko - od dialogów po obsadę aktorską, która wg. mnie jest fenomenalna. Chłopak, który gra Isaka ma tylko 17 lat, a rozwalił mnie na łopatki. Rozmowy pomiędzy bohaterami nie są wymuszone, są wiarygodne i interesujące. Muzyka też jest cudowna. Jeśli ktoś szuka czegoś luźnego - polecam. Poza tym każda postać ma social media, a klipy są wstawiane, tak jakby to wszystko działo się naprawdę. Niewiarygodnie dobry i nietypowo "typowy" serial.

ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

A gdzie oglądałaś serial? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

Dziękuje bardzo serdecznie! :)

ocenił(a) serial na 8
Noodlevfh

Wiesz gdzie mogę jeszcze oglądnąć Skam? Bo ten link nie działa :s

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
nocities

dzięki bardzo!:D wiesz może co ile się pojawiają odcinki?

pummi

no właśnie ciężka sprawa z tym, bo sama jeszcze nie ogarnęłam, co ci Norwegowie sobie wymyślili XD całe odcinki to chyba co piątek (?), bo oni na tygodniu wypuszczają jeszcze kilkuminutowe klipy z tego odcinka i tak drogą kompletowania robią odcinek, kolejny klip będzie na pewno w poniedziałek. a jak szybko tłumaczą ci z tego tumblra całe odcinki to raczej szybko, skoro mają możliwość tak na porcje tłumaczyć. ogólnie warto na youtubie i tumblrze obserwować, żeby szybko zaspokajać cierpliwość, bo zawsze ktośtam przetłumaczy klip.
sorki, że taki nieogar, ale sama nie wiem jeszcze za bardzo, jak to działa :D

ocenił(a) serial na 8
nocities

luz to jest jak dla mnie dość zrozumiałe c:
no może jakoś w okolicach piątku, bo ja już wczoraj oglądnęłam cały 5 i właśnie nie wiedziałam kiedy 6. Oki to będę się spodziewać czegoś w poniedziałek :')))
a znasz może coś podobnego do tego serialu?

pummi

skins jest w zasadzie podobne, shameless też odrobinę, ale poza tym to nie mam pojęcia.

ocenił(a) serial na 10
nocities

He he hi Shamless to patole, ale ogladam dla komedii i tych porąbanych tekstów całej rodzinki, a szczególnie ojca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pummi

Www

__Cleo Sertortii13

strona z klipami, są wypuszczane na przestrzeni tygodnia i złączane w całość w piątek http://skam.p3.no/
info o napisach angielskich do nowych klipów itd. https://twitter.com/ISAKxEVEN

ocenił(a) serial na 10
julaamy

Oki, dziękuje pięknie!:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

Ja bym poprosiła :)

ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

Chłopak jest niesamowity. Ostatnia rozmowa z Jonasem na ławce ... Słuchając można zapomnieć że to tylko film. Tarjei bedzie dobrym aktorem. Serial stał się hitem w Norge. Wszystkie gazety o tym piszą. Norweska TV jeszcze nigdy w taki sposób nie pokazała zauroczenia/ miłości między chłopakami. A to tylko taki prosty serial dla młodzieży o młodzieży. Znam trochę norweski ale ogladam z ang napisami. Serial jest dostępny na oryginalnej stronie. Co miesiąc jestem w Oslo muszę wybadać czy to kręcą w realu czy już dawno nakręcili.

Patrick_2

Jeszcze są w trakcie zdjęć. Bardzo bym chciała, żeby sezon został przedłużony. W porównaniu z drugim jest strasznie krótki, a jest przecież tylko do powiedzenia...
+ Masz rację. Ten chłopak ma tak ogromny talent... Z odcinka na odcinek mnie zaskakuje.

Noodlevfh

W listopadzie podajże 2016 roku produkcja ze względu na popularność serialu potwierdziła dalsze kręcenie serialu i w tej chwili trwa kręcenie 4 sezonu które będzie o Vilde

ocenił(a) serial na 6
Noodlevfh

Serial pokazuje idealnie jak wyglada zycie nastolatkow w Norwegii, nie ma tu zadnej sciemy, tak po prostu jest. Sama w tym spoleczenstwie zyje

ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

jestem w szoku, przeglądałem przypadkiem strony na youtube, coś żeby wybrać na składankę noworoczną i wpadłem na to, oczywiście na trzeci sezon, od trzech dni nie mogę wyjść z obłędu, czy to już obsesja ?

Noodlevfh

Ciągle usuwają wpisy, może ktoś szybko podać link do 2 sezonu?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

Ma ktoś może sezon 3, bardzo bym prosiła <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Ab189

dziękuje

Natalie155

Hej, czy ktoś mógłby mi na meila wysłać link, gdzie obejrzeć 1 i 2 sezon? Obejrzałam tylko kilka odcinków i bardzo chciałabym zobaczyć więcej, jednak tu wpisy ciągle są usuwane. Z góry bardzo dziękuję!
mój email katiuszy @ gmail.com

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Noodlevfh

Cholera, wstawicie jeszcze raz?

ocenił(a) serial na 7
martisrarti

podbijam

ocenił(a) serial na 6
defetystka

podbijam

ocenił(a) serial na 8
U2holic

podbijam!

ocenił(a) serial na 9
Michaela_Dachor

i ja! podbijam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Morderca_bez_serca

Można jeszcze raz? Bo kurde bardzo chcę oglądać dalej, a od 6 odcinka 1 sezonu znaleźć nie mogę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
martisrarti

i ja :D

ocenił(a) serial na 10
martisrarti

Ja tez poproszę!

krolewnasasza

Ja również!

ocenił(a) serial na 8
xzmarel

Ja również! :D

ocenił(a) serial na 7
Noodlevfh

a mam pytanie do ogółu - oglądacie z napisami po polsku czy po angielsku?
btw mam wrażenie, ze bardzo trudno to znaleźć, nawet po angielsku
aż w desperacji zaczęłam po rosyjsku oglądać lol

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
martisrarti

dziękuję najpiękniej!

martisrarti

Gdzie można obejrzeć z polskimi/angielskimi napisami od dziewiątego odcinka pierwszego sezonu? Bardzo proszę (;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
defetystka

W oryginale :)

ocenił(a) serial na 9
defetystka

W oryginale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones