PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625611}

Skandal

Scandal
7,5 7 716
ocen
7,5 10 1 7716
Skandal
powrót do forum serialu Skandal

Dla mnie co najmniej dobre

Nie ma happpy endów.

Sergi0o

Zakończenie niezłe w sumie. Trochę shocked . No i ładnie pokazane jaką cenę zapłacić Grant za władzę

Sergi0o

Jak dla mnie również dobre. W sumie ten sezon był dość słaby, co najmniej od połowy - mało ciekawych zleceń zawodowych dla Liv, wieczne smęcenie o niej i Fitzie. Więc końcówka nie była najgorsza.

A czy wiadomo już, czy będzie czwarty sezon? W sumie to jak dla mnie serial mógłby się już zakończyć na tym.

ocenił(a) serial na 8
novocaine_

Wdł oficjalnych wiadomości ABC, 18 odcinek był odcinkiem finalnym i raczej tak powinno zostać bo to już by było ciągnięcie na siłę.

ocenił(a) serial na 9
Sergi0o

Nie wiem skąd masz te informacje. ABC dopiero na początku maja informuje o tym, które seriale będą przedłużone. Owszem odcinek 18 był finałem, ale sezonu a nie całego serialu. Odpowiedź Shondy na pytanie czy fani powinni się martwić o to czy serial będzie kontynuowany: "Nobody should be worried. ABC has not done its pickups yet for next season. They always do them in like, early May."
Są też pogłoski, że 4 sezon zostanie wyemitowany w 2015 r., ze względu na ciążę Kerry Washington.
Poza tym, patrząc na wyniki oglądalności tego serialu w USA, nie wydaje mi się, żeby ABC zaprzestała jego emisji.

ocenił(a) serial na 8
zocha_olesinska

Zgadza, tak jak napisałem 18 odcinek jest odcinkiem finalnym ale nie dopisałem SEZONU. Niestety/stety 4 sezon będzie(youtube com/watch?v=iEp3bb7Ehos). Mam nadzieje, skoro mają to kontynuować to chociaż z sensem.

ocenił(a) serial na 9
Sergi0o

Wydaje mi się, że ten sezon był słabszy ze względu na ciążę głównej aktorki. Z tego powodu zmniejszono też liczbę odcinków z zaplanowanych 22 do 18.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones