PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737421}
7,4 4 710
ocen
7,4 10 1 4710
Skazane
powrót do forum serialu Skazane

I jak narazie zapowiada się dość ciekawie, może wreszcie jakiś fajny serial będzie w Polsacie

s111

Zobaczymy jak się rozwinie. Narazie nie wystawiam oceny.

s111

Słabizna, realizacja na poziomie "pierwszej miłości" a intro na poziomie trudnych spraw, szkoda czasu na takie seriale. Nie polecam

ocenił(a) serial na 7
lukaszek007

No bez przesady pierwsza miłość to jest po prostu już powoli jak moda ma sukces... A to dopiero był pierwszy odcinek więc jeszcze nie ma co tak ostro krytykować

lukaszek007

eee tam w porównaniu do tego co jest teraz TV to jest całkiem dobry(fakt nie oglądałem oryginalnej wersji wiec nie wiem czy to po prostu nie jest wszystko zerżnięte i przełożone na polski format)mi tam sie podoba ten serial po pierwszym odcinku,jedyne co mnie troche drażni to ta mnogość tych wszystkich efektów postprodukcyjnych(czyli te slowmotion/kontrasty kolorów/sztuczne podkoloryzowanie obrazu)kiedyś tego nie było a seriale i tak były udane

mrowa93

Wszystko ściągnięte z oryginalnej wersji... Coś jak rosyjski "Skazany na śmierć".

kilop

Oglądałem drugi odcinek i dosłownie kalka, scenografia, aktorzy, dialogi identyczne, przerobione na polski standard, trochę sztuczny. Oryginał o wiele lepszy.

ocenił(a) serial na 1
s111

Moim zdaniem niczym się to nie różni od M jak m.. i innych podobnych gniotków. Liczyłem na dużo więcej, a wyszła bajeczka.

s111

Intro jest koszmarne. Sztuczne, brzydkie, bez żadnego zamysłu. O tej muzyczne, bo inaczej tego nazwać nie sposób, nawet nie będę się wypowiadać. Z wydaniem opinii o reszcie jeszcze się wstrzymam przez jakiś czas.

Bonesss

Muzyczce* sorry za błędy, jestem na smartfonie ;)

ocenił(a) serial na 7
Bonesss

Racja narazie nie ma co wypowiadać się ani całkiem krytycznie ani pozytywnie bo to był dopiero pierwszy odcinek, trzeba z nadzieją czekać że się rozwinie ciekawie

s111

Dokładnie, trzeba poczekać. Jedynie o intro można wypowiedzieć się już teraz, bo akurat ono już się nie zmieni. Uważam, że jest tragiczne, naprawdę się nie postarali.

ocenił(a) serial na 7
Bonesss

Może i tak. Ale serial i tak bije na głowę wszystkie trudne sprawy dlaczego ja poznaj swoje prawa itd. To jest koszmar co teraz leci w telewizji, i to całymi dniami...

Bonesss

Akurat muzyka jest taka sama jak w oryginalnej wersji serialu.
https://www.youtube.com/watch?v=b-bYBUlGOWk - 1:47 zaczyna się intro.

elmoo_filmweb

A czy to coś zmienia? Jeśli coś mi się nie podoba, to tego po prostu nie lubię bez względu na to czy jest to oryginalny soundtrack z oryginalnej wersji serialu, czy nie.
W tym przypadku nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. :)

s111

Pierwszy odcinek słaby, na kolana nie powalił. Raczej juz na drugi się nie skusze, mimo mojej szczerej sympatii dla Olgi Bołądz.

ocenił(a) serial na 6
milenasy

Ktoś wie kiedy powtórka? Wydaje mi się, że wszystkie seriale powtarzają jakoś w tygodniu, ale jakoś nie trafiłam, a premierę przegapiłam :(

db2

A na ipli nie ma? Ja oglądam online w internecie.

ocenił(a) serial na 7
milenasy

Jeszcze nic straconego.

s111

Jak dla mnie całkiem spoko, drugi odcinek nawet lepszy.

Sathyriasiska

Trzeci też spoko. Kurde, zaczyna mnie wciągać :P

ocenił(a) serial na 5
Sathyriasiska

Trzeci odcinek równie dobrze mógłby trwać 10 minut i widz nic by z fabuły nie stracił. Rozciągnięte to wszystko niemiłosiernie :-(

aniam69

Kurde, z Twoich najwyżej ocenionych filmów wszystkie uwielbiam prócz Dnia świra i Nietykalnych (są też okej oczywiście), zatem gust filmowy mamy podobny :D Za to w serialach chyba nie do końca. : )
No nie wiem, mi się - jak na polskie możliwości, bo nie oglądam w ogóle polskich seriali - o dziwo podoba i ciekawa jestem co będzie dalej. Odcinki też mi się nie dłużą póki co. : )

s111

Fajny serial, ale źle dobrali jedna z aktorek. Scibakowna zupelnie nie pasowala do swojej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones