PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 933
oceny
7,6 10 1 217933
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Jak dobrze wiecie telewizja FOX potwierdziła że będzie kolejna seria Prison Break. Jakie macie pomysły co do tego jak Scofield znowu będzie żył i ogólnie czym może nas zaskoczyć scenarzysta?. Zapraszam do dyskusji

ocenił(a) serial na 8
leon111_filmaniak

nie pamiętam właśnie jak dokładnie się skończył serial oglądam właśnie XXXXX raz jestem na 2 sezonie.
tam było chyba jakoś, że drzwi mógł otworzyć tylko scofield poprzez spięcie czy rozcięcie przewodów a w tym samym czasie Sara mogła dać noge z więzienia a on niestety nie zdążył nawet nie próbował nie obmyślał niczego, żadnego planu, czasu też nie było fakt. teorii na teraz nie mam zbytnio, musiałbym obejrzeć dokładnie te pare ostatnich odcinków 4 sezonu i przyjrzeć się czy scofield mógł mieć jakiś ukryty plan, i czy scenarzyści/kamerzyści pokazali go, ale chyba nic takiego nie było i można tylko snuć, wydaje mi się po prostu, że te porażenie tym prądem wyleczyło jego chorobe, w tym czasie stracił przytomność mundurowi go znaleźli i przewieźli do innego więzienia. domniemam, że 5 sezon zacznie się sceną scofielda w szpitalu więziennym czy coś i dalej będą ciągnąć motyw ucieczki. choć do końca nie wiem, bo scofield mówił że jest już zmęczony tym wszystkim, tymi ucieczkami... może znowu jakaś tajna organizacja? albo ci sami ludzie :p
dodam,że żadnych trailerów nieczego nie oglądałem :) i sorry za spójność w pisowni

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Do kolegi powyżej... Jest kilka opcji. Ja nie obejrzałem wszystkich odcinków 4 sezonu (a obejrzałem ich 22), albo oglądałem zupełnie inny serial :D. O czym Ty gościu piszesz? Serial zakończył się wizytą całej ekipy na grobie Michela więc skąd Ty wziąłeś to porażenie prądem?

ocenił(a) serial na 8
Loczek3545

nie wiesz o jaki prąd chodzi? hmm no ale jak już oglądasz serial to obejrzał byś jeszcze odcinek ''ostatnia ucieczka'' :p trwa chyba 90 minut

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

To jest film i podobno nie ma za wiele wspólnego z serialem :P. No dobra, pomijając już wszystko inne... Moim zdaniem kolejny sezon w ogóle nie powinien się ukazać, bo schrzania go różnymi nadprzyrodzonymi zjawiskami w stylu zmartwychwstania... Ja nie nazwę tego serialu genialnym, ponieważ dużo mi w nim przeszkadzalo. Powinien być to mini serial zamykający się na 10 odcinkach ;) wtedy jestem pewien, że byłby genialny.

ocenił(a) serial na 8
Loczek3545

nie wiem co ty gadasz w ogóle. ''ostatnia ucieczka'' jest odcinkiem 23,24 połączonym w jeden i są to wydarzenia z przed odcinka 22, czyli te wydarzenia z 23,24 wydarzyły się pierwsze, potem 22. po prostu odcinek 22 zakańcza wszystko a w odcinku 23,24 masz pokazane jak to się stało, ty po prostu go nie obejrzałeś i nie widziałeś o co chodzi i tyle:)

a to, że scofield zginął to można nad tym debatować. bo jak obejrzałeś 23,24 co ci powiedziałem to wiesz, że jego śmierci widać nie było, twórcy zawsze stawiali na dramaturge.
wiele akcji było, że na ryju miałeś not bad przynajmniej ja, kamerzyści pokazywali je po czacie i kumałeś o co chodzi:)


i kto ci powiedział, że w tym grobie śpi scofield? nie wiem czy wiesz ale to był gość, który zawsze miał jakiś genialny plan i nie zawsze kamerzyści pokazywali go od razu tylko po jakimś czasie, można powiedzieć, że ten serial głównie był budowany na dramaturgi, że nagle mówisz ''ahaaaaaa'' teraz kumam czemu zrobił tak a nie inaczej. grób może być chwilową przykrywką, że zginął. może to miało ochronić jego bliskich...... może wtedy firma i ci ludzie da lincolnowi sarze i reszcie spokój.... bo snuje teorie, że scofielda poraził prąd który sprawił, że choroba odpuściła i w tym samym czasie strażnicy znaleźli go i przewieźli do innego więzienia z którego próbuje uciec. :)

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

No to dobrze, że wszystko mi wytłumaczyłes ;) dzisiaj obejrzę film.

Co do Twoich pomysłów na nowy sezon to powiem Ci, że to nawet nie byłoby takie głupie, taki powrót do korzeni, bo nie oszukujmy się pierwszy sezon był najlepszy :P. Jeśli okaże się, że Michel żyje i próbuje uciec z kolejnego więzienia to jestem zdecydowanie na tak!

ocenił(a) serial na 8
Loczek3545

obejrz i daj znać! :)
nie chce ci spoilerować ale są trailery już 5 sezonu :p

ocenił(a) serial na 8
Mortemignis

Ogólnie powiem tak. Film zdecydowanie na siłę zrobiony i moim zdaniem kompletnie nie potrzebny :P. Jedynie co dzięki temu dostali to szanse na bardziej realne "zmartwychwstanie" Michela :P.

Trailerow nie oglądam bo od dawna pokazują one praktycznie wszystko co najlepsze z finalnej produkcji :P.

użytkownik usunięty
Mortemignis

Równie dobrze Scofield mógł upozorować sam nawrót choroby po leczeniu w "Firmie". Grób to też mogła być mistyfikacja tylko niekoniecznie autorzy mieli taki plan w 2008-2009 roku. Po prostu teraz mogą to wykorzystać. Przez to, że nie pokazali jak Scofield rzekomo ginie od porażenia prądem mają wiele otwartych furtek na kontynuację serialu.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones