PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 952
oceny
7,6 10 1 217952
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

5 sezon mógłby być bardzo ciekawy,bo okazało by się że Michael żyje :)

kendra27

Czy jest na to jakaś szansa????

ocenił(a) serial na 10
kendra27

Chyba żartujesz. Naciągneli już tak bezczelnie serial, że nigdy to się nie wydarzy.

kylo_masters

Myślę,że gdyby pomyśleli to mógłby być fajny sezon.Oj cieszyła bym się bardzo :)

ocenił(a) serial na 10
kendra27

Myśleli przez 2 pierwsze sezony :) I za to ocena 10. Kolejne już kasa, kasa...

użytkownik usunięty
kylo_masters

Jeszcze przeciągnął bym tę tolerancję do sezonu 3. Fajny klimat tego Panamskiego więzienia ale seria czwarta to już przegięcie, chociaż niektóre zwroty akcji są ciekawe.

No każdy ma odmienne zdanie więc wiecie :) Ja mimo wszystko jestem za 5 sezonem :D

kylo_masters

Ile ja bym dała by móc oglądać ich dalej.Wiele! Że jednak Michael żyje...

ocenił(a) serial na 10
kylo_masters

nigdy nie mów nigdy

nillvo

hmm?

ocenił(a) serial na 10
dymas23

a no nawiązałem do piątego sezonu, który wyszedł :)

ocenił(a) serial na 7
kylo_masters

ha ha ha mamy rok 2017 i wlaśnie oglądam Prison Break s05e05 he he

ocenił(a) serial na 9
kendra27

Nieeee! Ta historia już się skończyła. Firma rozwalona, Michael nie żyje. Uwielbiam ten serial, ale ostatnie co chciałabym w nim to cudowne zmartwychwstanie Michaela... Byłoby inaczej gdyby Michael nie zginął, a tak jednak nie jest.

ocenił(a) serial na 10
Julia_20

Genialny serial właśnie skończyłem oglądać go po raz drugi : ) coś pięknego lecz niektóre rzeczy były trochę naciągane lecz szkoda , że zakończenie nie zostało do końca szczęśliwe że jednak Michael żyje

Piotrek170293

Też nie dawno skończyłam oglądać ale pierwszy raz oglądałam :) A teraz się przymierzam by obejrzeć jeszcze raz :D Serial najlepszy jaki widziałam.Końcówka bardzo smutna płakałam mało powiedziane wyłam...szkoda Michaela...Gdyby stworzyli 5 sezon to by się okazało że on żyje :D Pozdrawiam

użytkownik usunięty
kendra27

No niestety, wydaje mi się że gdyby nakręcili sezon 5 to nikt by Michaela nie ożywił.
Przecież widzieliśmy scenę nad jego grobem a później jak łączy kable, które rażą go prądem.
Jeśli miał by on żyć to twórcy musieli by wrócić do czasów sprzed jego śmierci, których mamy już wiele.
Jeśli mieli by kontynuować ich czasy współczesne to nie mogli by go ożywić, a bez niego ten serial nie ma za bardzo sensu.
Tak więc odpowiedź sama się nasuwa.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

czemu on se rekawic nie ubrał? to by go nie poraziło

ocenił(a) serial na 8
TyrionLanister

tak tak no :) wielki powrót scofielda, abruzziego, patoshika i reszty trupów :)

użytkownik usunięty
kendra27

No i miałaś rację, zwracam honory :)

ocenił(a) serial na 10

a jednak zrobili tak jak wielu sądziło, przywrócili go do życia :D

Mówiłam ;)

ocenił(a) serial na 7
Julia_20

zdradze Ci sekret...żyje,w pudle znowu siedzi w Sanie

ocenił(a) serial na 9
kakalaken

Serio? Toż to szok!!

Julia_20

Ja się cieszę Bardzo :D

ocenił(a) serial na 9
kendra27

Tak jak kiedyś byłam przeciwko temu, tak teraz po obejrzeniu kilku odcinków też jednak się cieszę ;P

kendra27

Pamiętam jak kilka lat temu gdy obejrzałem 22 odcinek 4 sezonu i zobaczyłem ten nagrobek, to mnie łamało ze złości. Pozniej zobaczylem dwa ostatnie odcinki i juz sobie wmawialem, ze nie bedzie 5 sezonu, a tu prosze. Jeszcze fajnie by bylo jakby na internet wpuscili wszystkie odcinki 5 sezonu z lektorem polskim.

David_Muller

obecnie odcinki 1-5 są z lektorem :)

justyna3571

Właśnie godzine temu sie dowiedzialem, i juz obejrzalem 2 odcinki z lektorem :D

David_Muller

Przecież żyje skoro gra we Flashu i w DC Legends tą samą postać tylko dalsze losy.

ChubakaCieLubi

Jaki zapłon XDD

ocenił(a) serial na 3
kendra27

Po latach postanowiłam wreszcie oglądnąć ten serial ale chciałam spr. mniej więcej o czym jest. Jak widać jeszcze się nie nauczyłam, że wiele X $%$#! osób nie nauczyło się jak oznaczyć SPOILERY! Zwłaszcza gdy autor zamieszcza aż jedno zdanie, które zdradza końcówkę. Dzięki, zawsze na was można liczyć.

ocenił(a) serial na 8
kendra27

nagrali w 2017

kendra27

Pomyśli 2 razy zanim coś napiszesz i zepsujesz komuś cały serial swoimi spojlerami, ok?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones