PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 217 979
ocen
7,6 10 1 217979
7,0 11
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

Pierwszy i drugi sezon są świetne, ale czy trzeci i czwarty były potrzebne? W dwóch ostatnich brakuje
klimatu.

ocenił(a) serial na 9
zetzet1930

akurat trzecim jest klimat. bardzo dobrze czuć klimat więzienia panamskiego.

ocenił(a) serial na 6
Janznajomski

klimat może i jest ale Michael Scofield pasował by bardziej do roli MacGyver

ocenił(a) serial na 10
zetzet1930

Trzeci był świetny. Ale czwarty był naciągany.

ocenił(a) serial na 9
zetzet1930

zgadzam się, choć drugi zaczynał już wiać nudą. pierwszy był genialny, trzeci trochę bez pomysłu, za czwarty nawet się nie zabierałem

ocenił(a) serial na 10
michciu4

jak mozna obejrzec 3 sezony, a 4 nie skonczyc? beka :D

ocenił(a) serial na 9
iTEASE

normalnie, jeśli serial robi się słaby to nie będę tracił czasu tylko po to by go odhaczyć.

ocenił(a) serial na 10
michciu4

to pozdro, jeżeli tracisz czas na 3 sezony, a 4 nawet nie zaczałeś. :D co robi ci te 10godzin wiecej? :D bez jaj stary. jeśli masz mocne nerwy, to wlacz chociazby 22 odcinek, pozdro. :)

ocenił(a) serial na 9
iTEASE

Czas bym stracił jakbym obejrzał 4 sezony nudząc się już na pierwszym. Dopiero przy trzecim zaczynało wiać nudą. Wolę te 10 godzin przeznaczyć na coś ciekawszego. Nie czuję się zobowiązany oglądać coś do końca tylko po to, by potwierdzić opinie innych.

użytkownik usunięty
iTEASE

Mam podobnie. 3 sezony obejrzałem w całości (na trzecim się męczyłem...), czwarty przerwałem po kilku odcinkach. Szkoda psuć sobie dobrą opinię wyrobioną po dwóch pierwszych sezonach...

ocenił(a) serial na 9
zetzet1930

W 4 eweidentnie widac ze brak pomyslu, a ostatmi odcinek to chybs byl juz falkowicie na idwal sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones